SME
Nedeľa, 28. november, 2021 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Veľmi mi na Tebe záleží! Vianoce v znamení skutočných hodnôt

Čas a zdravie sú tými najcennejšími komoditami, ktoré v našom živote máme.

Ak nám chýba jedna z nich, strácame svoju podstatu, smerovanie i vášeň. Posledné mesiace nás nútili uvedomiť si, na čom nám skutočne záleží. Hmotné veci boli zatlačené do úzadia a oveľa viac začalo záležať na tom, s kým strávime naše chvíle. Opäť sa raz blížia sviatky rodiny, pokoja a príjemne stráveného času. Vianoce majú pre nás svoje čaro už od útleho veku. Po čase sa však oveľa viac tešíme na našich blízkych ako na šuchotanie papiera vianočných darčekov. Napriek tomu nemôžeme poprieť, že Vianoce sú i o obdarovaní. V ZAMIO sme si pre vás pripravili balíčky naplnené zdravím, láskou a pohodou.

“Daruj dobroty plné srdca!”

Vianočné balíčky v sebe budú tento rok niesť skutočné hodnoty. Ukryli sme do nich tie najlepšie ingrediencie, ktoré pochádzajú zo srdca našej prírody. Vy a vaši blízki v nich objavíte lahodný čaj, džem i 100% šťavu. Všetky produkty sú vytvorené z arónie, ktorá vyniká svojimi blahodarnými účinkami na naše zdravie.

Benefity arónie, ktoré môžete spoznať už tieto Vianoce
Arónia si získava pozornosť svojim bohatým zastúpením aktívnych látok. S čistým svedomím ju môžeme nazvať superpotravinou, pretože obsahuje obdivuhodné množstvo vitamínu C. Okrem toho v nej však objavíme i vitamíny E, K, P, A a vitamíny skupiny B (predovšetkým B1, B2, B6 a B9). Je cenným zdrojom minerálnych látok v podobe jódu, zinku, horčíku a mnohých ďalších. Zabudnúť nesmieme ani na vysoký obsah rastlinných antioxidantov v podobe flavonoidov a rutinu.

• vysoký obsah antioxidantov chráni organizmus pred pôsobením voľných radikálov
vyznačuje sa protirakovinovými účinkami
zlepšuje zdravie kardiovaskulárnej sústavy
prispieva k regulácii hladiny cholesterolu
• disponuje antibakteriálnymi účinkami a dokáže pôsobiť i proti žalúdočným vredom
posilňuje imunitný systém
• zlepšuje celkové prospievanie organizmu

Balíček z arónie je možnosťou, ako darovať na Vianoce zdravie
Každý rok uvažujeme nad hodnotnými vecami, ktoré by mohli našich blízkych potešiť. Tento rok máme možnosť darovať skutočne to, na čom záleží. Darovať zdravie a čas. Balíček s produktami z arónie obsahuje množstvo aktívnych látok, ktoré nám umožňujú upevniť zdravie a cítiť sa lepšie. Zároveň získavame možnosť prežiť náš čas plnohodnotne a s radosťou.

Arónia nie je limitovaná – z jej benefitov môže ťažiť každý. A každý si nájde v našom balíčku to, čo ho poteší. Babka ocení napríklad aróniový džem i šťavu, ktoré budú ideálnymi pomocníkmi pri vytváraní lahodných dobrôt. Dedko si nájde rozhodne zaľúbenie v sypanom čaji, ktorý sa rozhodne nebráni ďalšiemu okoreneniu. Balíček z arónie si však nájde svoje miesto u každého, kto je vášmu srdcu blízky. Pod stromčekom si ho môže nájsť vaša kamarátka, sestra i mamina. Veríme, že každému obdarovanému prinesie nielen chuťový zážitok, ale i množstvo vitamínov, ktoré podporia zdravie a celkovú vitalitu. Tento rok sa budú niesť vaše Vianoce v znamení skutočných hodnôt, na ktorých záleží.

Produkty, prostredníctvom ktorých venujete i časť svojho srdca
Sila arónie sa tento rok pretaví i do vašich Vianoc. Naše produkty sú pohladením pre chuťové poháriky, ale zároveň v sebe nesú možnosť podpory imunity, ktorá je počas zimných mesiacov viac ako len vítaná. Veríme, že prostredníctvom nášho darčeka prinesiete do života svojich blízkych krásne chvíle, ktoré sú naplno vychutnajú vďaka množstvu energie a vitality. V našom balíčku sa nachádzajú produkty, do ktorých sme vložili nielen tú najlepšiu aróniu s bohatým zastúpením aktívnych látok. Vložili sme do nich i svoje srdce a lásku k vytváraniu nových a lepších produktov. Tešíme sa, že si ich vaši blízki rozbalia pod vianočným stromčekom.

Nakúpite z pohodlia domova na www.zamio.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Stále neviete, čo kúpiť babičke, mamine, svokre či kamarátke. Prinášame vám tipy na darčeky, ktoré potešia každú ženu.


12 h
Aj Santa sa dobre baví, keď číta tento článok.

Zdajú sa vám naše vianočné tradície, ako liatie olova či vypchávanie čižiem sladkosťami, čudné? Vo svete je ešte väčšia divočina.


26. nov

Distribúcia krízových balíčkov pre najohrozenejšie domácnosti v rómskych komunitách, ktoré sú aktuálne najviac zasiahnuté pandémio


INZERCIA 26. nov
Skryť Zatvoriť reklamu