SME
Utorok, 25. január, 2022 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

BLoKK v Bratislave je pred dokončením, ponúka posledné apartmány

Prestavbou kancelárskej budovy na bývanie vzniklo 37 apartmánov so súčasnými parametrami a zaujímavými detailmi

V absolútnom centre hlavného mesta, na nároží ulíc Vysoká a Námestie 1. mája, už niekoľko mesiacov prebieha rozsiahla rekonštrukcia. Z budovy, ktorá bola pôvodne určená ako sídlo bankového domu, zostala iba hrubá stavba. Pod rukami šikovných architektov vzniklo vo vnútri 37 štýlových apartmánov. Výraznou premenou prešlo aj dvojpodlažné átrium, z ktorého vznikol exteriérový dvor so zeleňou a sedením. Za projektom stojí investičná skupina Proxenta, ktorá v centre Bratislavy realizuje aj niekoľko ďalších realitných projektov.

Stavebné práce vrcholia

Podľa Martina Škodáčka, riaditeľa developerských projektov skupiny Proxenta, je rekonštrukcia budovy tesne pred dokončením. "V objekte momentálne vrcholia dokončovacie práce. Aj naďalej počítame s termínom ukončenia stavebných prác do konca tohto roka," potvrdil Škodáček.

Vďaka rozmanitým pôdorysom oslovujú novovybudované apartmány široké spektrum kupujúcich. "Väčšina klientov, ktorí zareagujú na našu ponuku, už vie, čo môže od takéhoto projektu očakávať. Nie je to tradičné bývanie, na aké sme zvyknutí pri štandardných novostavbách. Apartmány majú rôzne výmery a atypické dispozície, alebo disponujú rôznymi zaujímavými prvkami, ako sú napríklad kruhové okná. Práve to im dáva punc výnimočnosti, ktorý klienti vyhľadávajú," približuje Lucia Szabóová, manažérka predaja developerských projektov skupiny Proxenta.

Bývanie v prémiovej lokalite

Najväčším benefitom bývania v tomto projekte je však podľa Lucii Szabóovej lokalita, v ktorej sa nachádza. "Vysoká ulica patrí k jedným z najvyhľadávanejších ulíc v centre Bratislavy. Všetko, čo klienti očakávajú od pohodlného bývania v meste, nájdu tu doslova na prahu svojho bytu. Obchody, kaviarne, reštaurácie, ale aj školy, úrady či divadlá. Podobných projektov je v centre ako šafranu a byty v nich sa rýchlo míňajú," upozorňuje Szabóová.

Posledné voľné apartmány

Inak na tom nie je ani projekt BLoKK, v ktorom je už predaných viac ako 80 percent apartmánov. "Z celkového počtu 37 apartmánov je dnes k dispozícii posledných sedem. Klienti, ktorí majú záujem, si môžu dohodnúť obhliadku priamo na mieste. Apartmány sú už takmer dokončené a tak sa môžu sami presvedčiť o ich kvalite a výnimočnosti," dodáva Lucia Szabóová.

Ak aj vy hľadáte pre seba alebo pre svoju rodinu bývanie v centre Bratislavy a chcete bývať už o niekoľko mesiacov, pozrite si ponuku posledných dostupných apartmánov na oficiálnej stránke projektu. Detaily vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 622 226 alebo na adrese predaj@blokk.sk

Developer, ktorého poznáte

Za projektom stojí skúsený developer Proxenta, ktorý je mimoriadne aktívny práve v centre Starého Mesta. V bezprostrednej blízkosti projektu BLoKK momentálne realizuje výstavbu ďalšieho rezidenčného projektu Kesselbauer, na ktorú bude nadväzovať výstavba komornejšieho projektu Vila Biela. Ďalší rezidenčný projekt v tejto lokalite, Weinhauer, je už skolaudovaný a odovzdaný do užívania. Okrem toho Proxenta pripravuje aj výstavbu projektu Stockerka v Devínskej Novej Vsi a výstavbu polyfunkčného komplexu Šancová v blízkosti bratislavskej hlavnej stanice.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Herec Juraj ŠOKO Tabaček poukazuje aj na iné možnosti znižovania odpadu z jednorazových plastových fliaš, než je zálohovanie.


4 h

Spoločnosť Mint Investments si nedávno prevzala ocenenie v prestížnej realitnej súťaži CIJ Awards Česká republika 2021.


13 h

Účinky Arónie oceňujú hlavne onkologický pacienti a ľudia so slabšou imunitou


16 h
Skryť Zatvoriť reklamu