SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Kubániho dvory napíšu nový príbeh vášho bývania. Vo Zvolene.

V atraktívnej lokalite, v samom srdci mesta, vyrastie moderné mestské bývanie, na aké nielen Zvolenčania už veľmi dlho čakali.

Ilustračný obrázokIlustračný obrázok

Nový bytový projekt je pomenovaný rovnako ako ulica, na ktorej sa nachádza, po významnom štúrovskom básnikovi, prozaikovi, dramatikovi a novinárovi Ľudovítovi Kubánim. Ten bol známy originálnymi príbehmi plnými života a fantázie. Podobný príbeh chcú teraz napísať aj Kubániho dvory.

V centre aj na vlastných dvoroch

Dej každého dobrého príbehu býva zasadený do atraktívnej lokality a v plnej miere to platí aj o Kubániho dvoroch. Tie sa nachádzajú v srdci starobylého Zvolena, len kúsok od Námestia SNP. Mestský život so všetkým, čo k tomu patrí, máte doslova na dosah, veď do historického centra sa dostane doslova za pár minút pešo. Ešte bližšie je to k obľúbenému nákupnému centru Zvolenská Európa, kam môžete kedykoľvek vyraziť za nákupmi. Príbeh vášho nového bývania sa bude zároveň odohrávať aj na vašich vlastných dvoroch. Pre vaše deti tu vznikne bezpečný priestor s hracími prvkami, kde sa môžu zabaviť s novými kamarátmi, seniorov poteší svieža zeleň a vy si užijete športové aktivity či príjemný relax.

Pri rieke Hron aj mestskom parku

Ľudovít Kubáni bol nielen prozaik, ale aj romantický básnik. Určite by s nami súhlasil, že bývanie by malo mať v sebe aj trochu poézie. A tú Kubániho dvorom vdýchne blízkosť sviežej zelene. Na každodenné prechádzky môžete vyraziť do veľkého Parku Ľudovíta Štúra alebo k rieke Hron, ktorú máte na skok od vášho domu. To nepochybne ocenia nielen kočíkujúci rodičia či venčiaci psičkári, ale všetky romantické duše, ktoré k svojmu životu potrebujú príjemný dotyk prírody.

Občianska vybavenosť a parkovanie

Kapitolou samou o sebe je dokonalá občianska vybavenosť Kubániho dvorov. Školy, škôlky aj univerzitu, veľké nákupné stredisko aj malé obchodíky, kiná aj Divadlo J. G. Tajovského, kaviarne aj reštaurácie, úrady aj poštu, nemocnicu aj ambulancie odborných lekárov – to všetko máte na blízku. A čo doprava a parkovanie? Hotová selanka. Takmer všade sa dostanete bez problémov pešo či na bicykli, do okrajových častí Zvolena zasa MHD alebo autom. Pre motoristov je zabezpečených dostatok parkovacích miest – vonkajších aj vnútorných v podzemnej garáži.

Byty už čoskoro v predaji

Tak, ako je pre každý príbeh dôležitý dobre vystavaný dej, tak je pre bývanie dôležitá dobre navrhnutá a vystavaná architektúra. Presne takú majú Kubániho dvory. Ich architektúra je jednoduchá, moderná a funkčná, no nechýbajú jej ani originálne elegantné prvky. A čo samotné byty? Nájdete tu doslova všetky „žánre“. Jednoizbové byty pre singles sú svojou plochou niečo ako poviedky. Dvojizbové byty pre mladé páry pripomínajú stredne veľké novely. Trojizbové a štvorizbové pre rodiny s deťmi sú vďaka veľkorysému priestoru ako košaté romány. Všetky navyše s veľkorysým exteriérom alebo priestrannými terasami.

Ak vás Kubániho dvory zaujali, navštívte ich web a dajte čo najskôr vedieť, o aké byty by ste mali nezáväzne záujem. A nový príbeh vášho bývania sa môže začať...

Viac na www.kubanihodvory.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ak plánujete kúpu nového spotrebiča, nákup v PLANEO cez víkend bude zaručená výhra!


Teraz

Zátoky, lagúny i dlhé pláže pre príjemný relax, zábavu aj štipku dobrodružstva.


INZERCIA 7 h

V nedeľu 5. júna v Eurovea pri Dunaji naživo odštartuje letná séria vandrovky.


INZERCIA 7 h
SkryťZatvoriť reklamu