SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Fanúšikovia McDonald’s si pochutnajú na burgroch už aj v Poprade

Spoločnosť McDonald's si pripravila darček pre všetkých milovníkov burgrov, v Poprade otvorila 37. reštauráciu na Slovensku.

Lokalita najnovšej prevádzky poteší nielen Popradčanov, ale aj všetkých milovníkov Vysokých Tatier, ktorí sa v nej po ceste z výletu či zo svahu môžu zastaviť a pochutnať si na kvalitnom jedle. Súčasťou novej reštaurácie je už štandardne aj obľúbená kaviarenská časť McCafé so širokou ponukou kvalitnej kávy a zákuskov.

Najnovšiu prevádzku obľúbeného reštauračného reťazca môžu zákazníci od 22. decembra navštíviť cestou po E50 alebo diaľnici D1 pri Exite Poprad Východ. Otvorená je každý deň od 7:00 do 22:00.

Pred reštauráciou sa nachádza 38 parkovacích miest a motoristov poteší najmä možnosť duálneho Drive-in systému, vďaka ktorému sa zákazníci k McDrive okienkam dostanú ešte rýchlejšie. Hostia môžu využiť i samoobslužné digitálne kiosky, ktoré zabezpečujú bezstarostné a bezkontaktné objednanie širokej ponuky McDonald's.

Kuchyňa popradského McDonald's sa vyznačuje až štyrmi plne vybavenými líniami, vďaka ktorým sa prevádzka radí medzi najrýchlejšie reštaurácie a dokáže naraz vybaviť množstvo objednávok. Interiér reštaurácie s názvom Wood & Stone je inšpirovaný prírodnými materiálmi, pričom prevažnú časť tvorí recyklované drevo a kameň, vďaka čomu priestory vytvárajú moderný a útulný dojem. Kapacitne pojme novootvorená popradská reštaurácia 86 hostí v interiéri a 48 hostí v exteriéri.

„Už vyše roka som súčasťou franšízového systému McDonald’s a musím povedať, že som nesmierne rád, že aj napriek neľahkej situácií v gastro segmente sa mi podarilo otvoriť už moju druhú reštauráciu, ktorá je zároveň 37. reštauráciou McDonald’s na Slovensku. Pri návrhu prevádzky sme sa sústredili na mnohé inovácie, vďaka ktorým zabezpečíme zákazníkom ešte lepšiu chuť a skúsenosť pri objednávaní aj pri preberaní jedla. Budeme sa snažiť byť čo najlepším susedom pre naše okolie a preto už teraz plánujeme rôzne ďalšie inovácie v oblasti využívania solárnej energie, ale aj pomoc komunitám. Tešíme sa na všetkých zákazníkov a veríme, že čoskoro prídu ochutnať našu kvalitnú ponuku jedál a kávy,“ hovorí franšízant novej prevádzky McDonald's v Poprade, Andrej Tégel.

Reštaurácia McDonald’s v Poprade spĺňa všetky štandardy modernej reštaurácie, nazývanej aj reštaurácie novej generácie. Tá je koncipovaná s ohľadom na trvalú udržateľnosť, pretože okrem moderných technológií sú jej štandardom napríklad LOV fritézy s až 40 % úsporou oleja (ktorý následne putuje na ďalšie energetické spracovanie), grily na mäso s nižšou spotrebou energie či ekologickejšie mraziarenské chladiče. Prevádzka je taktiež vybavená špeciálnou triediacou miestnosťou na triedenie odpadu po zákazníkoch, kde zaškolenému zamestnancovi prejde rukami každý jeden použitý obal.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


8 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 21 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu