SME
Utorok, 25. január, 2022 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu

F&F Slovensko získalo ocenenie Najdôveryhodnejšia značka 2021.

Britská značka F&F prináša slovenským zákazníkom najnovšie trendy a módne inšpirácie zo sveta mužskej, dámskej i detskej módy od roku 2008. Patrí tak dlhodobo medzi preferované odevné značky Slovákov, ktorí u nej pravidelne hľadajú štýlové oblečenie pre všetkých členov rodiny za dostupné ceny. Obľúbenosť značky potvrdzujú aj posledné výsledky prestížneho marketingového programu s názvom Dôveryhodné značky. F&F Slovensko v rámci neho získalo ocenenie Najdôveryhodnejšia značka 2021 v kategórií predajcovia odevov.

Marketingový program Dôveryhodné značky už šiesty rok meral, ktoré značky na slovenskom trhu spotrebitelia vnímajú ako najdôveryhodnejšie, a s ktorými majú najlepší vzťah. Prieskum sa konal v októbri 2021 v spolupráci s agentúrou NielsenIQ na reprezentatívnej vzorke 2000 respondentov, ktorí hodnotili produkty v 68 kategóriách. V aktuálnom, poslednom ročníku získala prestížne ocenenie v kategórii „predajcovia odevov“ práve značka F&F od Tesca. V jej prípade sa tak ale nestalo prvýkrát, prestížne ocenenie dôvery Slovákov získala aj v minulosti, v roku 2017. „Príbeh značky F&F na Slovensku píšeme už štrnásty rok. Sme nesmierne hrdí, že naše úsilie neustále sa zlepšovať a prinášať našim zákazníkom najnovšie módne trendy a inšpirácie pre celú rodinu ocenili opäť raz aj naši samotní zákazníci. Je to pre nás veľkou odmenou aj vzhľadom na náročnosť uplynulých mesiacov, ktoré otestovali nasadenie každého z nás. Touto cestou by preto zároveň rada poďakovala i všetkým kolegom a kolegyniam z F&F a Tesca, ktorí i v tomto neľahkom období odviedli skvelú prácu. Aj vďaka nim naša rodinná značka odevov od Tesca získala tento veľký úspech, ktorý nás nesmierne teší a motivuje do ďalších dní,“ uviedol Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.


Značka plánuje vo svojom úspešnom trende nepoľaviť ani v nasledujúcom období. Mimo iné, chce sa zamerať na maximálny komfort a dostupnosť smerom ku svojim zákazníkom, ako aj na podporu trvalej udržateľnosti. „Ocenenie Najdôveryhodnejšia značka 2021 v kategórií predajcovia odevov nás nesmierne teší o to viac, že sme v danom roku predstavili naše označenie výrobkov Made Mindfully. Záleží nám na životnom prostredí a vidíme, že životné prostredie nie je ľahostajné ani našim zákazníkom. Symbol Made Mindfully označuje, že spôsob výroby, pestovania alebo produkcie materiálov, ktoré používame v našich výrobkoch, má pozitívnejší vplyv na životné prostredie. V súčasnosti je viac ako polovica nášho oblečenia vyrobená v súlade s Made Mindfully a za použitia materiálov pochádzajúcich zo zodpovedných zdrojov. V nastolenom trende plánujeme pokračovať aj v tomto roku. Zároveň, na vyhodnotenie dopadov materiálov využívame analýzy životného cyklu (LCA) tretích strán, “ doplnil Martin Kuruc z Tesca.

Pozn. pre editorov:

- Do ankety, ktorú uskutočnila nezávislá agentúra NielsenIQ v mesiaci október 2021, sa zapojilo 2000 respondentov. Reprezentatívna vzorka spotrebiteľov hodnotila v rozličných kategóriách stovky značiek, ktoré boli zaradené do prieskumu prioritne na základe ich predajov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Herec Juraj ŠOKO Tabaček poukazuje aj na iné možnosti znižovania odpadu z jednorazových plastových fliaš, než je zálohovanie.


5 h

Spoločnosť Mint Investments si nedávno prevzala ocenenie v prestížnej realitnej súťaži CIJ Awards Česká republika 2021.


15 h

Účinky Arónie oceňujú hlavne onkologický pacienti a ľudia so slabšou imunitou


18 h
Skryť Zatvoriť reklamu