SME
Piatok, 20. máj, 2022 | Meniny má Bernard

TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať

Kaufland získal ocenenie Top Employer Europe 2022 a Top Employer Slovakia 2022.

Už po štvrtýkrát získal známy reťazec certifikát TOP zamestnávateľa. Zaujíma vás prečo? Zamestnanci sú v spoločnosti na prvom mieste, s atraktívnym finančným ohodnotením, pracujú v modernom obchode, kariérny rast je tu zaručený, využívať môžu firemné benefity. A to všetko v prostredí, ktoré dopĺňa vysoká firemná kultúra.

Nezávislí odborníci renomovanej medzinárodnej organizácie Top Employer Institut preskúmali a zhodnotili viaceré oblasti spoločnosti. Radí sa medzi ne prepracovaný systém Talent manažmentu, nábor nových zamestnancov, školenia pracovníkov, rozvojové programy pre manažérov na vedúcich pozíciách, finančné aj nefinančné benefity. Kaufland vo všetkých smeroch uspel na výbornú.

„Naši zamestnanci sú pre nás dôležití, sú na prvom mieste. Preto máme obrovskú radosť, že sme si udržali a potvrdili už 4.-krát hodnotenie TOP zamestnávateľa na Slovensku. Je to zároveň záväzok, aby sme sa aj naďalej usilovali vytvárať pre nich tie najlepšie podmienky,“ hovorí Karin Marková, vedúca odboru ľudské zdroje spoločnosti Kaufland Slovensko. V maloobchodnom reťazci aktuálne pracuje takmer 7 300 zamestnancov v 72 predajniach, logistickom sklade a na centrále.

Byť medzi najlepšími

Práca u jedného z TOP zamestnávateľov nesie so sebou viaceré výhody. Istota a stabilné pracovné miesto, atraktívna mesačná mzda, rozmanité pracovné úväzky, vzdelávanie či kariérny rast – to všetko je pre vás pripravené, ak sa rozhodnete stať členom tímu v silnom obchodnom reťazci, ktorým Kaufland nepochybne je. „Aj keď je doba vďaka neutíchajúcej pandémii stále neľahká, prácu a nasadenie našich ľudí, ich mimoriadne úsilie si mimoriadne vážime. Aj preto sme zvýšili mzdy od januára 2022 v operatívnej prevádzke, teda v rámci základného piliera nášho podnikania,“ hovorí K. Marková.

Aj skrátený úväzok je v hre

Máte chuť pracovať, ale obávate sa, že na úkor vášho zamestnania bude trpieť rodina, alebo vám nezvýši čas pre seba? V prípade Kauflandu sú tieto obavy zbytočné. Rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom spoločnosť považuje za jednu z priorít. Sami sa môžete rozhodnúť, koľko hodín chcete pracovať. Na výber máte trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok či len pár hodín brigádnicky – TOP zamestnávateľ vie vyjsť v ústrety každému. Vďaka pandémii sa aj práca z domu stala súčasťou našich životov a pri administratívnej činnosti v tejto spoločnosti je samozrejmosťou.

Ďalšou črtou spoločnosti je dynamika a neustály rozvoj. Ak ste zodpovedný, cieľavedomý, s chuťou na sebe pracovať, kariérny rast máte v Kauflande na dosah. Reťazec ponúka svojim zamestnancom viaceré vzdelávacie a rozvojové programy , ktoré ich môžu osobnostne i pracovne posunúť vyššie na kariérnom rebríčku. „Vzdelávať sa a kariérne rásť môžu všetci zamestnanci – ženy, muži, vekovo mladší i starší. Vďaka cieleným rozvojovým programom získavame z našich vlastných radov šikovných a úspešných manažérov a špecialistov,“ konštatuje K. Marková.

Výhody, ktoré stoja za to

Prácu v reťazci spríjemňujú aj ďalšie výhody , ako dovolenka nad rámec zákona, tzv. sabatikal, vianočná poukážka, či zľavy u obchodných partnerov spoločnosti. A pretože Kaufland myslí aj na ich zdravie, nechýba pravidelný prísun ovocia, vitamínové balíčky a každý pracovník môže využívať aj Multisport kartu do viacerých športových zariadení.

Ak chcete pracovať vo sfére moderného obchodu s možnosťou kariérneho rastu u TOP zamestnávateľa 2022 tak viac informácií nájdete na stránke kariera.kauflandu.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu