SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021

Spoločnosť Mint Investments si nedávno prevzala ocenenie v prestížnej realitnej súťaži CIJ Awards Česká republika 2021.

Mint Investments je jedným z popredných stredoeurópskych oceňovaných investorov do nehnuteľností. Má bohaté skúsenosti v oblasti asset managementu, property managementu, tiež v segmente obnoviteľných zdrojov energie a developmente. Jedným z najznámejších súčasných projektov Mint Investments je atraktívny rezidenčný dom Metropolis, ktorý spoločnosť stavia v bratislavskom novom downtowne.

Mint Investments je plne integrovaná realitná platforma
Od svojho založenia v roku 2002 sa spoločnosť Mint Investments veľmi výrazne etablovala na českom, prevažne pražskom trhu, pričom v minulosti realizovala viacero úspešných projektov aj na území Slovenska, napríklad projekt OC Laugaricio v Trenčíne. K aktuálnym developerským projektom okrem Metropolisu v Bratislave patrí Alfa Residence v Prahe.

Celková hodnota spravovaných nehnuteľností spoločnosťou Mint Investments presahuje objem 600 miliónov eur. V posledných piatich rokoch uzatvorila spoločnosť transakcie v hodnote viac ako jednej miliardy eur. Priemerná návratnosť investícií dosiahla 40 percent, čo predstavuje nominálny čistý zisk 175 miliónov eur. Poslaním Mint Investments je vytvárať pre investorov, svojich partnerov a spoločnosti nadpriemerné výnosy s minimálnym rizikom.

Mint Investments zamestnáva špičkových profesionálov, ktorí patria medzi odborne najzdatnejších ľudí v developmente. Na každý projekt je zostavený špeciálny tím, ktorý presne poskytuje najvhodnejšiu kombináciu služieb. Tím pracujúci v oblasti Asset Management tvoria manažéri, ktorí rozumejú všetkým aspektom investičného procesu od akvizície cez strategické a taktické riadenie investícií, až po konečný predaj nehnuteľností.


"Z ocenenia Best Asset Management Company v prestížnej realitnej súťaži CIJ Awards Česká republika 2021 sa veľmi tešíme. Ďakujeme našim ľuďom, partnerom, klientom a všetkým, ktorí prispeli k nášmu úspechu. Veľká vďaka patrí CIJ EUROPE za organizáciu tohto skvelého podujatia." povedal Sebastien Dejanovski, Mint Investments.

O CIJ Awards
Už 20. ročník medzinárodných cien CIJ Awards usporiadal európsky realitný poskytovateľ digitálnych a tlačových správ CIJ Europe a ocenil výnimočné projekty, tímy a osobnosti z oblasti developmentu v 26 kategóriách. Vo výbere finalistov zohráva úlohu ich prínos celému odvetviu, ale tiež férovosť pri práci a konaní a úcta k životnému prostrediu. O víťazoch rozhoduje nezávislá porota zložená z výkonných riaditeľov, odborníkov a partnerov pôsobiacich v oblasti developmentu a realít.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


5 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


5 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 14 h
SkryťZatvoriť reklamu