SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Ovocie a zelenina v predajniach BILLA iba za 1 euro!

BILLA chce naštartovať imunitu svojich zákazníkov.

(Zdroj: BILLA)

Pravidelný pohyb, pobyt na čerstvom vzduchu, kvalitný spánok a vyvážená životospráva – to sú faktory, ktoré výrazne ovplyvňujú dobré zdravie a kondíciu. Nevyhnutné vitamíny a ďalšie prospešné látky pritom telo získava najmä z ovocia a zeleniny. Keďže spoločnosť BILLA dlhodobo podporuje svojich zákazníkov v zdravom životnom štýle, prináša im teraz skvelú akciu, vďaka ktorej si naštartujú imunitu. Až do 1. marca si v predajniach BILLA môžu ľudia zakúpiť vybrané druhy čerstvého ovocia a zeleniny iba za 1 euro.

Kvôli nízkym teplotám a premenlivosti počasia je zimné obdobie pre ľudský organizmus veľmi náročné. Počas chladných mesiacov je telo náchylnejšie na bakteriálne a vírusové infekcie, čo sa môže odraziť na zhoršenom zdravotnom stave. Hrozbou je aj nový variant koronavírusu, omikron, ktorý naberá na sile. Spoločnosť BILLA teraz preto inšpiruje Slovákov naštartovať si imunitu a prináša výrazné zľavy na ovocný a zeleninový sortiment. Akcia potrvá niekoľko týždňov, pričom v aktuálnom týždni si zákazníci môžu za super cenu 1 euro zakúpiť napríklad pomaranče, grapefruity, banány, ale aj zemiaky či viaceré druhy listových šalátov.

"Pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny je hlavným predpokladom na to, aby sme počas zimy ostali zdraví a udržiavali si vysokú obranyschopnosť. Ovocie a zelenina by mali byť každodennou súčasťou jedálnička, preto ich teraz našim zákazníkom ponúkame za super cenu – 1 euro. Veríme, že k posilneniu imunity v pandemických časoch motivujeme týmto spôsobom čo najviac ľudí," povedala Denisa Pernicová, marketingová riaditeľka BILLA.

Podľa Borisa Bajera, odborníka na výživu pôsobiaceho v Slovenskej akadémii vied, má konzumácia ovocia a zeleniny viaceré pozitívne účinky. "Tieto plodiny obsahujú množstvo fytochemikálií, teda látok, ktoré priamo pôsobia ako antioxidanty, ale aj vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre dobre fungujúci imunitný systém. Na druhej strane dodávajú do tela vlákninu, na ktorej rastú v čreve zdravé mikroorganizmy komunikujúce s imunitným systémom. Ak sú zelenina a ovocie fermentované, telu dodávame aj priamo probiotiká," vysvetlil B. Bajer. Počas aktuálneho zimného obdobia odporúča ovocie a zeleninu zamraziť a vytiahnuť ich podľa potreby. "Netreba sa báť, že by mrazením strácali živiny, niekedy je to práve naopak. V tomto období si tiež stále vieme užiť čerstvé jablko, paradajku, zeler či papriku," dodal B. Bajer.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ak plánujete kúpu nového spotrebiča, nákup v PLANEO cez víkend bude zaručená výhra!


1 h

Zátoky, lagúny i dlhé pláže pre príjemný relax, zábavu aj štipku dobrodružstva.


INZERCIA 9 h

V nedeľu 5. júna v Eurovea pri Dunaji naživo odštartuje letná séria vandrovky.


INZERCIA 9 h
SkryťZatvoriť reklamu