SME
Nedeľa, 3. júl, 2022 | Meniny má Miloslav

OMV a BILLA prinášajú na čerpacie stanice kvalitné potraviny

Zákazníci si počas tankovania môžu vybaviť plnohodnotný nákup potravín.

  • Prvá predajňa VIVA BILLA sa otvorila 2. mája v Bratislave na Hečkovej ulici, postupne pribudnú ďalšie prevádzky
  • Zákazníci OMV si počas tankovania môžu vybaviť plnohodnotný nákup potravín
  • Sortiment sa v spolupráci s reťazcom BILLA rozšíri o výrobky každodennej potreby

Zákazníci OMV teraz môžu natankovať a vybaviť svoje nákupy na jednom mieste. OMV v rámci spolupráce s reťazcom BILLA rozširuje sortiment vo svojich obchodoch na vybraných čerpacích staniciach aj o výrobky každodennej potreby. Spoločnosť tak naďalej rozširuje svoj koncept poskytovania kvalitnej starostlivosti a služieb pod jednou strechou. Čerstvé a kvalitné potraviny nájdu zákazníci v prvej pripravovanej predajni VIVA BILLA na čerpacej stanici OMV na Hečkovej ulici v bratislavskej Rači, v budúcnosti pribudnú ďalšie

„Veľmi intenzívne vnímame potreby našich zákazníkov a je zrejmé, že pre nedostatok času vzniká trend návratu k menším formátom predajní. To platí obzvlášť pre účely rýchleho denného nákupu na doplnenie najnutnejších potravín. Čerpacie stanice už dávno nie sú len miestom, kde si zákazníci doplnia palivo a odídu. Zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb práve preto, aby sme našim zákazníkom boli vždy po ruke. Aby sme dokázali garantovať širší sortiment, špičkovú kvalitu, každodennú čerstvosť a zároveň prijateľné ceny potravín, spojili sme svoje sily s obchodným reťazcom BILLA. Na čerpacích staniciach OMV VIVA BILLA si odteraz zákazníci vďaka tejto spolupráci budú vedieť vyriešiť už aj svoj denný nákup potravín. Veríme, že vďaka tomu našim zákazníkom opäť trochu uľahčíme každodenné povinnosti a ušetríme trochu drahocenného času,“ vysvetľuje Michal Kubinec, Retail Manager OMV Slovensko.

„Naši zákazníci si značku BILLA spájajú s kvalitnými a čerstvými potravinami a preto k nim chceme byť ešte bližšie. Úspešne sme nadviazali spoluprácu s OMV a do nových prevádzok VIVA BILLA budeme dodávať kvalitné potraviny zo sortimentu ako ovocie, zelenina, pečivo či mliečne a mäsové výrobky,“ hovorí Arnd Riehl, generálny riaditeľ BILLA Slovensko.

Za nákupy v nových predajniach VIVA BILLA budú môcť zákazníci naďalej zbierať bonusové body a premeniť ich za desiatky rôznych tovarov a služieb.

Nový koncept predajne je súčasťou nepretržitých inovácií, ktoré OMV prináša v snahe poskytovať kvalitné služby. Čerpacie stanice OMV sú miestom, kde možno nielen natankovať kvalitné palivo OMV MaxxMotion, ale kde si zákazníci môžu kúpiť elektronické diaľničné známky, vyzdvihnúť balík, či zakúpiť lístky na kultúrne a športové podujatia. Neustálymi zmenami k lepšiemu prechádza aj gastronomický sortiment, ktorý vodičom na cestách ponúka kvalitné občerstvenie i vynikajúcu kávu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Platí, že čím väčšia je obrazovka, tým lepšie na ňu uvidíte. Praktickejší je aj pomer strán 16 : 9...

V dnešnom článku vám predstavíme niekoľko kamier a aké sú medzi nimi rozdiely. Akú „čiernu skrinku“ do auta by ste si mali vybrať?


2 h
Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


2. júl
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl
SkryťZatvoriť reklamu