SME
Štvrtok, 26. máj, 2022 | Meniny má Dušan

V Trenčianskom kraji Wüstenrot plánuje rozšíriť obchodný tím

Dopyt po komplexných finančných službách rastie

Len nedávno skupina Wüstenrot rozšírila svoju ponuku na sprostredkovanie komplexných finančných služieb. Okrem poistenia skupina zastrešuje aj hypotéky, sporenia či investície prostredníctvom spoločnosti Wüstenrot InHouse Broker. Rozšírenie ponuky zvýšilo záujem klientov, čo prirodzene generuje nové príležitosti pre obchodných partnerov v regiónoch. Trenčiansky kraj nie je výnimkou.

„Značka Wüstenrot je na trhu už pomaly tridsať rokov, má renomé spoľahlivého obchodného partnera. V Trenčianskom kraji pomáhame už ďalším generáciám klientov. V súčasnosti však vnímame rastúci dopyt po komplexných finančných službách a preto chceme posilniť náš obchodný tím, “ hovorí Lucia Horníčková, trenčianska krajská riaditeľka skupiny Wüstenrot.

Podľa jej slov rastúci záujem o komplexné finančné služby predstavuje príležitosť pre minimálne desiatku ďalších obchodných zastúpení v rámci kraja. Pričom nejde o konečný počet.„Rozšírenie nášho zastúpenia v Trenčianskom kraji závisí najmä od počtu kvalitných skúsených obchodníkov,“ doplnila Lucia Horníčková.

Trenčiansky kraj zďaleka nie je jediný, v ktorom Wüstenrot plánuje posilniť svoje obchodné zastúpenie. Len tento týždeň skupina oznámila záujem rozširovať svoje zastúpenie vo všetkých v regiónoch Slovenska, vrátane menších a stredne veľkých miest.

„Najmä v posledných mesiacoch sme zaznamenali prostredníctvom novej spoločnosti Wüstenrot InHouse Broker významný dopyt najmä po refinancovaní hypoték. Ilustračným príkladom bol marec, kedy priemerný objem sprostredkovaných úverov stúpol o 93 percent,“ vyhlásil pre médiá Slavomír Kurjan, riaditeľ Úseku podpory odbytu skupiny Wüstenrot.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Digitálne umenie naberá na obľube i na hodnote. Prvé slovenské diela vo forme NFT sprístupňuje na svojich pobočkách 365.bank.


3 h

Poisťovňa dosiahla zisk pred zdanením na úrovni 2,5 milióna eur


12 h

Takmer dvaja z troch mladých zvažujú štúdium v zahraničí alebo tam už študujú.


INZERCIA 21 h
SkryťZatvoriť reklamu