SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Chceš prácu v IT?

Nesnívaj. Študuj s IT v kurze.

Chceš pracovať v IT? S nami to dosiahneš už po 5 mesiacoch.

Ďalej môžeš pokračovať v novom 2,5-ročnom štúdiu METIS Academy Software Engineer aj popri zamestnaní. Každý semester je zameraný na výkon konkrétnej pracovnej pozície v oblasti vývoja softvéru, jeho obsah je priebežne upravovaný podľa najnovších trendov a prispôsobovaný aktuálnym potrebám zamestnávateľov. Naši študenti môžu absolvovať pracovnú stáž u našich firemných partnerov, alebo od nich získať priamo pracovnú ponuku. Celé štúdium je online pod vedením našich skúsených lektorov - profesionálov z praxe, ktorí pomáhajú s každým zadaním a úlohou. Takýto spôsob plnenia zadaných úloh sa približuje reálnemu pracovnému prostrediu. Študovať môžeš odkiaľkoľvek, čím šetríš svoj čas, potrebuješ iba počítač a pripojenie na internet. Vzdelávame prostredníctvom vzdelávacieho portálu METIS Academy, s ktorým sa môžeš oboznámiť v rámci Free školenia. Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme prepracovaný systém moderovaného online vzdelávania.

Sprechen Sie Deutsch?

Je najvyšší čas začať. Pokiaľ sa chceš vo svojich vyjadreniach i písomnom prejave podobať kompetentnému rodenému používateľovi nemeckého jazyka na úrovni C1.2., neváhaj. Získaš tak obrovskú konkurenčnú výhodu pre pôsobenie vo vyššom manažmente v nemecky hovoriacom prostredí alebo v spoločnosti pôsobiacej na Slovensku, v ktorej sa v manažmente rozpráva aj po nemecky. Vyskúšaj vzdelávací program Office Specialist/Manager, prípadne balíky školení, ktoré sú jeho súčasťou. Ak sa chceš naučiť správne a s istotou používať počítač a jeho prostredníctvom komunikovať, efektívne spracovávať, analyzovať a prezentovať informácie na manažérskej úrovni, alebo si vybrúsiť mäkké zručnosti a lepšie sa predať na pohovore, je to tá správna voľba. Naše vzdelávanie je vhodné aj pre firmy, ktorým záleží na kariérnom raste svojich zamestnancov a ponúkajú im možnosť preplatenia ďalšieho vzdelávania.

Študentom ponúkame rôzne možnosti financovania štúdia. Ak máš otázky, alebo chceš poradiť s výberom vhodného štúdia, vyplň nezáväznú prihlášku na našej webovej stránke, alebo nám napíš na info@itvkurze.sk.

S výučbou začíname vždy vo februári a v septembri.

Využi zľavový countdown a prihlás sa už dnes.

www.itvkurze.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 4 h
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 15 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 15 h
SkryťZatvoriť reklamu