SME
Piatok, 1. júl, 2022 | Meniny má Diana

Chceš prácu v IT?

Nesnívaj. Študuj s IT v kurze.

Chceš pracovať v IT? S nami to dosiahneš už po 5 mesiacoch.

Ďalej môžeš pokračovať v novom 2,5-ročnom štúdiu METIS Academy Software Engineer aj popri zamestnaní. Každý semester je zameraný na výkon konkrétnej pracovnej pozície v oblasti vývoja softvéru, jeho obsah je priebežne upravovaný podľa najnovších trendov a prispôsobovaný aktuálnym potrebám zamestnávateľov. Naši študenti môžu absolvovať pracovnú stáž u našich firemných partnerov, alebo od nich získať priamo pracovnú ponuku. Celé štúdium je online pod vedením našich skúsených lektorov - profesionálov z praxe, ktorí pomáhajú s každým zadaním a úlohou. Takýto spôsob plnenia zadaných úloh sa približuje reálnemu pracovnému prostrediu. Študovať môžeš odkiaľkoľvek, čím šetríš svoj čas, potrebuješ iba počítač a pripojenie na internet. Vzdelávame prostredníctvom vzdelávacieho portálu METIS Academy, s ktorým sa môžeš oboznámiť v rámci Free školenia. Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme prepracovaný systém moderovaného online vzdelávania.

Sprechen Sie Deutsch?

Je najvyšší čas začať. Pokiaľ sa chceš vo svojich vyjadreniach i písomnom prejave podobať kompetentnému rodenému používateľovi nemeckého jazyka na úrovni C1.2., neváhaj. Získaš tak obrovskú konkurenčnú výhodu pre pôsobenie vo vyššom manažmente v nemecky hovoriacom prostredí alebo v spoločnosti pôsobiacej na Slovensku, v ktorej sa v manažmente rozpráva aj po nemecky. Vyskúšaj vzdelávací program Office Specialist/Manager, prípadne balíky školení, ktoré sú jeho súčasťou. Ak sa chceš naučiť správne a s istotou používať počítač a jeho prostredníctvom komunikovať, efektívne spracovávať, analyzovať a prezentovať informácie na manažérskej úrovni, alebo si vybrúsiť mäkké zručnosti a lepšie sa predať na pohovore, je to tá správna voľba. Naše vzdelávanie je vhodné aj pre firmy, ktorým záleží na kariérnom raste svojich zamestnancov a ponúkajú im možnosť preplatenia ďalšieho vzdelávania.

Študentom ponúkame rôzne možnosti financovania štúdia. Ak máš otázky, alebo chceš poradiť s výberom vhodného štúdia, vyplň nezáväznú prihlášku na našej webovej stránke, alebo nám napíš na info@itvkurze.sk.

S výučbou začíname vždy vo februári a v septembri.

Využi zľavový countdown a prihlás sa už dnes.

www.itvkurze.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


8 h

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 17 h

Letná kupónová a SMS súťaž o 3 letecké zájazdy v celkovej hodnote 10 000 €.


INZERCIA 17 h
SkryťZatvoriť reklamu