SME
Nedeľa, 3. júl, 2022 | Meniny má Miloslav

Obľúbená pracovná agentúra Work Service nezmizla

Z agentúry je teraz Gi Group.

Michal Roštiak- výrobný pracovník, oddelenie motoráreň_KiaMichal Roštiak- výrobný pracovník, oddelenie motoráreň_Kia

Agentúra Work Service pomohla nájsť brigádu a prácu stovkám obyvateľov žilinského regiónu. Už dlhší čas sa však pýtajú, čo sa s ňou stalo, pretože Work Service na svojej webovej adrese nevedia nájsť. „Work Service nezmizla, ale začiatkom minulého roka sa stala súčasťou skupiny Gi Group, pod ktorú patrí aj ďalšia známa personálna agentúra Grafton,“ vysvetľuje Jitka Součková, riaditeľka marketingového oddelenia spoločnosti. Týmto krokom posilnila skupina Gi Group svoju pozíciu na slovenskom trhu, čo sa v konečnom dôsledku pozitívne prejaví práve u uchádzačov o prácu.

„Gi Group získal za takmer 30 rokov skúseností dokonalý prehľad na trhu práce v rôznych odvetviach, preto dokážeme perfektne vyhovieť potrebám zamestnávateľov, ktorí hľadajú zamestnancov, ako aj uchádzačom, hľadajúcim prácu. V súčasnosti napríklad hľadáme zamestnancov na rôzne pozície pre výrobný závod Kia v Žiline, kde už pracuje viacero našich kandidátov,“ hovorí Andrej Gurín, manažér pobočky v Žiline.

Jedným z tých, ktorí si takto našli prácu práve v žilinskej automobilke, je aj Michal Roštiak z Rabče: „Nájsť poctivú pracovnú agentúru, ktorá si plní všetky zákonné povinnosti, je v tomto regióne veľmi ťažké, to potvrdí každý, kto si hľadá nové zamestnanie. Ja som to skúšal sám, ale nedarilo sa mi. Tak som sa obrátil na agentúru Gi Group, ktorá mi veľmi promptne zabezpečila pracovný pohovor a previedla ma celým výberovým procesom. O pár dní som už po zaškolení pracoval v Kia Slovakia. Som spokojný, mám prácu, pravidelnú výplatu a neustálu starostlivosť zo strany koordinátorky z personálnej agentúry,“ hovorí o svojej skúsenosti 30-ročný výrobný pracovník.

Pokiaľ si teda hľadáte prácu alebo zamestnancov v Žilinskom kraji, namiesto obľúbenej agentúry Work Service sa teraz spoľahnite na skúsený Gi Group. „Sprostredkúvame prácu takmer pre každého, navyše okrem zamestnania vieme zabezpečiť aj ubytovanie. Pracovné ponuky aj kontakt nájdete na našej stránke www.gigroup.sk,“ uzatvára Andrej Gurín.

O Gi Group Holding

Gi Group Holding je prvá talianska nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti zamestnávania a zároveň je jedným zo svetových lídrov v oblasti služieb zameraných na rozvoj trhu práce. Skupina pôsobí v oblasti dočasného pridelenia i zamestnávania na hlavný pracovný pomer, ďalej potom vyhľadávania a výberu zamestnancov, executive search, školenia, podpory relokácie, outsourcingu a poradenstva v oblasti personálnych a administratívnych služieb. Spoločnosť zamestnáva viac než 6 000 zamestnancov a vďaka svojej priamej prítomnosti a strategickým partnerstvám pôsobí vo viac než 100 krajinách Európy, APAC, Ameriky a Afriky. Gi Group Holding poskytuje služby viac než 20 000 klientskych spoločnostiam a s tržbami vo výške 3,3 miliardy EUR (2021) je 5. najväčšou európskou personálnou firmou a 16. na svete (podľa Staffing Industry Analysts). www.gigroupholding.com

Pre viac informácií kontaktujte:

  • Silvia Keráková, PR Consultant, 10/10 COMMUNICATIONS, +421 940 601 902, silvia.kerakova@1010comms.sk
  • Katarína Droppová, PR Consultant, 10/10 COMMUNICATIONS, +421 948 288 228, katarina.droppova@1010comms.sk
  • Andrea Budzák, Senior Marketing Specialist, Grafton Slovakia s.r.o., +421 911 744 005, andrea.budzak@grafton.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Platí, že čím väčšia je obrazovka, tým lepšie na ňu uvidíte. Praktickejší je aj pomer strán 16 : 9...

V dnešnom článku vám predstavíme niekoľko kamier a aké sú medzi nimi rozdiely. Akú „čiernu skrinku“ do auta by ste si mali vybrať?


3 h
Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


2. júl
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl
SkryťZatvoriť reklamu