SME
Nedeľa, 3. júl, 2022 | Meniny má Miloslav

Kúpele sú liečivý celok, Thermia jeho kráľovná!

Oslavy 110. výročia hotela Thermia Palace práve začali!

(Zdroj: Thermia Palace)

Prvomájová nedeľa bola sladká, najsladšia. Bozky pod čerešňami ale aj prekrásne rozkvitnutými magnóliami na piešťanskom Kúpeľnom ostrove chutili láskou a neuveriteľnou 118 metrovou Sacherovou tortou, z ktorej ochutnal každý, kto prišiel symbolicky popriať „všetko najlepšie“ prvej dáme kúpeľného ostrova - 5* kúpeľnému hotelu Thermia Palace.

Oslava výročia tejto secesnej krásavice naplní najbližšie mesiace kultúrnym programom, ktorý bude len ďalšou čerešničkou vášho už aj tak luxusne a zdravo stráveného času v kúpeľoch. Thermia Palace s láskou ponúka už celých 110. rokov svoje poklady všetkým, ktorí neváhajú a vyberajú si pre seba len to najlepšie.

Nech žije kráľovná!

Prvý a dodnes najvyhľadávanejší 5* kúpeľný hotel na Slovensku nie je výnimočný len svojou úspešnou a zaujímavou históriou. Rovnako lákavá je i jeho súčasnosť! Patrí do siete Ensana Health Spa Hotels, ktorá zastrešuje len kvalitné kúpeľné hotely v Spojenom kráľovstve, Rumunsku, Maďarsku, Česku a na Slovensku hneď v dvoch lokáciách – v Piešťanoch a aj v Smrdákoch.

Hotely zaradené do tejto siete ponúkajú okrem ubytovacích služieb v krásnom a zdravom prostredí aj benefit v podobe liečivých zdrojov s rokmi preukázanými priaznivými účinkami na zdravie. V Piešťanoch to platí viacnásobne.

Poloha na Kúpeľnom ostrove v objatí prekrásneho rozkvitnutého kúpeľného parku robí z Thermia Palace oázu, v ktorej nájdu svoj prameň zdravia všetci túžiaci po oddychu, wellnesse a liečivých procedúrach, ktoré uľavia od bolestí pohybového aparátu.

Rezervujte si svoj pobyt v Thermia Palce ešte dnes! Voľné miesta počas festivalu Art Noveau sa rýchlo míňajú!

Keď si chcete okrem vysokého štandardu, na ktorý sa môžete spoľahnúť vždy dopriať aj čosi z osláv jubilea hotela, myslite už teraz na posledný májový víkend, ktorý spestrí program s Cigánskymi diablami.

Koncom júna si zas prídu na svoje všetci milovníci Márie Čírovej – večer 24. 6 bude patriť jej koncertu. V júli hostí hotela poteší koncertom Peter Cmorík aj s Peter Cmorík Band a august otvoria Fragile svojim a capella koncertom, ktorý sa uskutoční 6. 8. 2022. September nijako nezaostane za ostatnými mesiacmi – hneď z jeho kraja na Kúpeľnom ostrove zaspieva Dara Rolins!

V priebehu júla sa hostia na piešťanskom Kúpeľnom ostrove môžu tešiť na 1. ročník festivalu Art Noveau – Zlatý vek Piešťan, ktorý bude po úspešnom nultom ročníku opäť nabitý skvelým programom. Do tajov perly secesie, hotela Thermia Palace nahliadnete na vernisáži výstavy fotografií a dobových písomností a tiež formou odbornej prednášky. Zaujímavých podujatí zviazaných s históriou Piešťan a piešťanského Kúpeľného ostrova bude počas festivalu niekoľko. Môžete si vybrať podľa svojho gusta – či už inklinujete k prednáškam, k výstavám, alebo sa radšej dáte zlákať na Klobúkový piknik či víkend s Red Cat Cabaret. Celý program festivalu Art Noveau - Zlatý vek Piešťan nájdete aj priamo na stránke.

Príďte a vychutnajte si luxusný 5* hotel Thermia Palace, ideálne počas festivalu. Keď sa vám to nepodarí v termíne od 6. 6. do 12. 6., Piešťany si užijete kedykoľvek počas tej krajšej, slnečnej časti roka. Nasajte atmosféru, ktorú majú jedine vychytené kúpeľné destinácie, medzi ktoré sa Piešťany v celoslovenskom i svetovom meradle jednoznačne radia. Všetky potrebné informácie a aj možnosť rezervovať si svoj pobyt nájdete na www.ensanahotels.com/thermia-palace/sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Platí, že čím väčšia je obrazovka, tým lepšie na ňu uvidíte. Praktickejší je aj pomer strán 16 : 9...

V dnešnom článku vám predstavíme niekoľko kamier a aké sú medzi nimi rozdiely. Akú „čiernu skrinku“ do auta by ste si mali vybrať?


15 h
Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


2. júl
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl
SkryťZatvoriť reklamu