SME
Streda, 17. august, 2022 | Meniny má Milica

ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis!

Hľadáte novú prácu? ČSOB spustilo novú náborovú kampaň, ktorej sa nedá odolať!

Na Slovensku existuje štýlová rozprávajúca sova, ktorú pozná azda každý. Je múdra, mierne sarkastická a mimoriadne jej to svedčí pred kamerami. Reč je o sove UTE, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou ČSOB. Podľa mnohých je dokonca tým najmilším kolegom vôbec.
Chcete sa s ňou zoznámiť? Máte jedinečnú šancu!

ČSOB ako stabilná finančná spoločnosť, prináša novú náborovú kampaň na pracovníkov v ich Call Centre. Neľakajte sa, vašou úlohou nebude predaj žiadnych zvláštnych predmetov. Pracovník infolinky má za úlohu prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu pomôcť klientovi. Neraz sa jedná o naozaj vtipné požiadavky a vašou úlohou bude na ne profesionálne zareagovať.

Načítavam video...

Nemusíte ovládať žiadne bankové triky ani poznať slovník z finančného sveta. V ČSOB si zakladajú najmä na proklientskom prístupe a chuti pracovať na sebe. Aj preto vám okrem fixnej mzdy ponúkajú motivačnú variabilnú zložku vo výške až 250 € kvartálne. Okrem toho môžete rátať s množstvom benefitov ako je napríklad 5 dní voľna naviac, príspevok na DDS či životné poistenie, MultiSport karta, hravé a moderné priestory, úžasný kolektív, možnosť pracovať po zaškolení aj z domu a ďalšie.

Zaujala vás táto ponuka? Pozrite si video, ktoré vám priblíži pracovnú ponuku. Na záver vám prezradíme, že vychádza z reálnych skúseností a zahrali si v ňom samotní zamestnanci ČSOB. Aj to je dôkazom, aká skvelá atmosféra panuje medzi vašimi budúcimi kolegami. Tešíme sa na vás!

Viac informácií nájdete na: Aktuálne pozície - Kariéra | ČSOB (csob.sk) a Špecialista pre bankové... - ČSOB Finančná skupina | PROFESIA.SK
Fotogaléria: Priestory call centra

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za prvý polrok 2022 dosiahla zisk 50,37 milióna eur.


15 h
Mušky v kuchyni vás už trápiť nemusia, vďaka FoodCycleru

Drobné mušky, čiže drozofily, sú ako nezmar. Priláka ich najčastejšie „vôňa“ nahnívajúceho ovocia, mäsa či zvyšok vína v pohári.


15 h
Podpora HNsP Trstená

Hornooravská nemocnica získala finančný dar od Nadácie COOP Jednota.


INZERCIA 21 h
SkryťZatvoriť reklamu