SME
Nedeľa, 14. august, 2022 | Meniny má Mojmír

ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis!

Hľadáte novú prácu? ČSOB spustilo novú náborovú kampaň, ktorej sa nedá odolať!

Na Slovensku existuje štýlová rozprávajúca sova, ktorú pozná azda každý. Je múdra, mierne sarkastická a mimoriadne jej to svedčí pred kamerami. Reč je o sove UTE, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou ČSOB. Podľa mnohých je dokonca tým najmilším kolegom vôbec.
Chcete sa s ňou zoznámiť? Máte jedinečnú šancu!

ČSOB ako stabilná finančná spoločnosť, prináša novú náborovú kampaň na pracovníkov v ich Call Centre. Neľakajte sa, vašou úlohou nebude predaj žiadnych zvláštnych predmetov. Pracovník infolinky má za úlohu prostredníctvom telefonátu alebo e-mailu pomôcť klientovi. Neraz sa jedná o naozaj vtipné požiadavky a vašou úlohou bude na ne profesionálne zareagovať.

Načítavam video...

Nemusíte ovládať žiadne bankové triky ani poznať slovník z finančného sveta. V ČSOB si zakladajú najmä na proklientskom prístupe a chuti pracovať na sebe. Aj preto vám okrem fixnej mzdy ponúkajú motivačnú variabilnú zložku vo výške až 250 € kvartálne. Okrem toho môžete rátať s množstvom benefitov ako je napríklad 5 dní voľna naviac, príspevok na DDS či životné poistenie, MultiSport karta, hravé a moderné priestory, úžasný kolektív, možnosť pracovať po zaškolení aj z domu a ďalšie.

Zaujala vás táto ponuka? Pozrite si video, ktoré vám priblíži pracovnú ponuku. Na záver vám prezradíme, že vychádza z reálnych skúseností a zahrali si v ňom samotní zamestnanci ČSOB. Aj to je dôkazom, aká skvelá atmosféra panuje medzi vašimi budúcimi kolegami. Tešíme sa na vás!

Viac informácií nájdete na: Aktuálne pozície - Kariéra | ČSOB (csob.sk) a Špecialista pre bankové... - ČSOB Finančná skupina | PROFESIA.SK
Fotogaléria: Priestory call centra

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu