SME
Utorok, 9. august, 2022 | Meniny má Ľubomíra

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémomMeranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom (Zdroj: MIOkamery.SK)

Skutočné upozornenia na úsekoch merania rýchlosti so zobrazením priemernej rýchlosti? Ďalšia užitočná nová funkcia v autokamerách MIO! Zobrazenie priemernej rýchlosti počas celého meraného úseku, ale aj odpočítavanie do konca úseku - to je patentovaná inovácia, ktorú spoločnosť Mio prináša do svojich autokamier radu 8xx vďaka aktualizácii firmvéru! Upozornenie sa teda netýka len začiatku meraného úseku, ako je to bežné pri kamerách iných výrobcov, ale zobrazuje skutočné údaje počas celého úseku a upozorňuje na jeho ukončenie.

Načítavam video...

Ako to všetko funguje?
Okrem novej, funkciami nabitej autokamery MiVue 846 WIFI 60 fps získali najnovšiu technológiu merania segmentov aj ostatné autokamery série 8xx vďaka najnovšej aktualizácii firmvéru. Ak teda máte MiVue 821 alebo 826 WiFi, ktoré sú v súčasnosti na trhu, môžete aktualizovať firmvér prostredníctvom WIFI alebo karty SD a získať novú užitočnú funkciu úplne zadarmo (bit.ly/mioservice). Spoločnosť Mio často aktualizuje firmvér svojich autokamier a vždy prináša vylepšenia alebo nové funkcie.

Medzi ďalšími novými autokamerami, ktoré majú túto funkciu, sú výnimočne modelová rada 7xx, nová kamera MiVue 798 PRO, ako aj najnovšia duálna kamera do auta MiVue C588T.

Spoločnosť Mio teda ako prvá zaviedla skutočné upozornenie na meranie rýchlosti na úseku
V praxi to funguje tak, že vodič je upozornený nielen pred začiatkom merania úseku (štandardné radarové upozornenie), ale najmä počas celého merania úseku a na jeho konci.
Budú informovaní o svojej priemernej rýchlosti, zostávajúcom čase a vzdialenosti do konca merania úseku. Toto sa vykonáva pri zobrazení obmedzenia rýchlosti. Preto môže reagovať v čase počas celého obdobia, a nie len na konci meraného úseku, ako sa to často deje dnes.

Načítavam video...

Ďalšia skutočná funkcia bez kompromisov
Ide teda o ďalšiu reálnu funkciu, ktorú spoločnosť Mio uviedla na trh bez kompromisov. Doteraz bolo upozorňovanie na meraných úsekoch rovnaké ako upozorňovanie na bežných rýchlostných radaroch (alebo radaroch na červenú) - t. j. len v jednom bode. Napriek tomu v marketingových materiáloch výrobcov autokamier nájdete, že upozorňujú na merané úseky (s výnimkou spoločnosti Mio). Nie je to však úplná funkcia.
Medzi ďalšie vlastnosti, v ktorých Mio poskytuje dostatočné údaje a nepoužíva "reklamné reči", patrí skutočný uhol záberu (deklarovaných 140° je pre Mio skutočných, nie je potrebné kupovať marketingových 170°, aby vodič v skutočnosti získal 130-140°), tiež výdrž batérie a predovšetkým funkcia GPS vďaka GPS modulu integrovanému priamo v zariadení Mio (bez nutnosti pripájania a kupovania ďalších zariadení), ako aj množstvo ďalších údajov a funkcií.

MIOkamery.SK

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nové ERP sa firme oplatí časovo aj finančne.


INZERCIA 23 h

V Bratislave narástli ceny v novostavbách medziročne o 18,5% aj napriek poklesu v počte predaných bytov, vyplýva z dát RK HERRYS.


8. aug
Generálny riaditeľ PLANEO Elektro Peter Benický.

CEO najrozšírenejšej siete elektropredajní Peter Benický vidí ďalšie možnosti rastu obchodu v približovaní sa zákazníkom.


8. aug
SkryťZatvoriť reklamu