SME
Streda, 17. august, 2022 | Meniny má Milica

IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022

Inovatívny a flexibilný koncept kancelárie myhive realitnej európskej skupiny IMMOFINANZ oslovil nových aj existujúcich nájomcov.

Noví aj existujúci nájomcovia si v prvom štvrťroku 2022 prenajali takmer 5 500 m2 kancelárskych priestorov. Pozoruhodné výsledky nadviazali na úspech z predchádzajúceho roka, keď bolo podpísaných viac ako 10 000 m2 v nových zmluvách alebo v dodatkoch existujúcich zmlúv.

Pandémia koronavírusu a následné obmedzenia prinútili mnohé spoločnosti na Slovensku prehodnotiť svoje stratégie súvisiace s ich pracoviskami. V druhej polovici roka 2021 sa firmy postupne vrátili do kancelárií, aj keď sa mnohé držali hybridného modelu práce. Tento model pokračuje aj tento rok."Nájomcovia čoraz častejšie hľadajú riešenia, ako uspokojiť ich dopyt po moderných konceptoch. Očakávajú, že vďaka dostupným technológiám a výraznému nárastu hybridnej práce budú kancelárske pracoviská lepšie ako tie, ktoré majú ľudia doma. Návrat do kancelárie musí nielen mať svoje opodstatnenie, ale musí podporovať firemnú kultúru a ponúkať rovnaký alebo lepší komfort a životný štýl v porovnaní s home-officom,“ prezrádza Adrián Bódis, Country manager koncernu IMMOFINANZ pre SR. IMMOFINANZ vlastní sieť 29 kancelárskych budov myhive v ôsmich európskych krajinách s prenajímateľnou plochou viac ako 640 000 m².

Skutočnosť, že kancelársky sektor zažíva novú éru a nie úpadok, potvrdzujú svojím záujmom aj nájomcovia myhive towers Vajnorská. "Máme za sebou úspešný rok a v tomto trende rovnako úspešne pokračujeme aj tento rok. Výsledkom našej neúnavnej práce pri vytváraní moderných pracovísk je záujem nových či existujúcich nájomcov a obnova zmlúv stálych klientov. Začiatkom. tohto roka sme nájomcom prenajali ďalšie priestory o celkovej ploche 1 400 m2, napr. Cisco Systems Slovakia rozšírila svoje priestory v rámci Tower 1 a predĺžili sme zmluvy existujúcim nájomcom v celkovej rozlohe 4 100 m2. V roku 2021 sme prenajali priestory novým nájomcom, rôznym väčším i menším spoločnostiam, ako sú CPM Slovakia s. r. o, gd - Team, a. s, LPP, s. r. o, s celkovou rozlohou 4 600 m2 v rámci Tower 1 a Tower 2,“ dodáva Bódis, pričom predĺženie zmlúv na existujúce nájomné zmluvy za minulý rok predstavuje plochu takmer 5 500 m2. Nájomníci si môžu prenajať jeden pracovný stôl už od jedného mesiaca a prenajatý priestor môžu kedykoľvek pridať alebo zmenšiť v závislosti od svojich špecifických potrieb.

Inovatívny kancelársky svet

Medzinárodná značka myhive si zakladá na flexibilite, širokej škále nadštandardných služieb, komforte prémiového hotela a živej komunite riadenej komunitným manažérom. Samozrejmosťou je vynikajúca infraštruktúra v obľúbenej mestskej časti Bratislava - Nové Mesto, v blízkosti jazera Kuchajda, a skutočnosť, že kancelárske budovy myhive sú prepojené s nákupným centrom VIVO! Bratislava, vďaka čomu vedia nájomcovia efektívne prepojiť pracovný a súkromný život. Viac o koncepte myhive sa dozviete na stránke:https://myhive-offices.com/sk/lokality/vajnorska.

O spoločnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je skupina komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sa zameriavajú na kancelárske a maloobchodné segmenty ôsmich hlavných trhoch v Európe: Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a jadranský región. Hlavná činnosť zahŕňa správu a výstavbu nehnuteľností, pričom v rámci tejto činnosti sa realizujú projekty STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (maloobchod) a myhive (kancelárie) – značky, ktoré vytvárajú silný miestny prvok a sú synonymom kvality a vynikajúcich služieb. S novou značkou On Top Living spoločnosť IMMOFINANZ expanduje do udržateľného a dostupného bývania. Portfólio nehnuteľností má hodnotu približne 5,2 miliardy eur a zahŕňa viac ako 220 nehnuteľností. IMMOFINANZ je kótovaná na burzách vo Viedni (hlavný index ATX) a vo Varšave. Ďalšie informácie nájdete na: https://www.immofinanz.com

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za prvý polrok 2022 dosiahla zisk 50,37 milióna eur.


15 h
Mušky v kuchyni vás už trápiť nemusia, vďaka FoodCycleru

Drobné mušky, čiže drozofily, sú ako nezmar. Priláka ich najčastejšie „vôňa“ nahnívajúceho ovocia, mäsa či zvyšok vína v pohári.


15 h
Podpora HNsP Trstená

Hornooravská nemocnica získala finančný dar od Nadácie COOP Jednota.


INZERCIA 21 h
SkryťZatvoriť reklamu