SME
Utorok, 16. august, 2022 | Meniny má Leonard

Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť

S Fumbi môžete do krypta investovať už aj v hotovosti. A to na každej pobočke Slovenskej pošty.

Služby slovenskej krypto-investičnej spoločnosti využíva užcez 100 000 používateľov. Teraz prinášajú pre svojich zákazníkov jedinečný spôsob investovania - vkladom na pošte. Okrem platby kartou môžu nakúpiť kryptomeny aj v hotovosti priamo na svoj Fumbi účet.

Užívatelia si vyberú vo svojom profile Fumbi produkt, do ktorého chcú investovať, aPlatbu na pošte ako platobnú metódu. S vygenerovaným QR kódom potom na pošte jednoducho vložia peniaze priamo do zvoleného produktu v hotovosti alebo kartou. Službu sprostredkováva spoločnosť SKPAY.

Cieľom spoločnosti Fumbi je uľahčiť investovanie do kryptomien a zaistiť, aby bola táto možnosť dostupná naozaj každému, nielen veľkým investorom a spoločnostiam. Spôsob platby na pošte túto možnosť ešte viac rozšíri k ľuďom po celom Slovensku. Podstatné je, aby tu táto možnosť bola a aby mohol každý využívať potenciál kryptomien ako je mu pohodlné, či už je to kartou, v hotovosti alebo online.

O spoločnosti Fumbi

Fumbi je slovenská krypto-investičná spoločnosť, ktorá vznikla na Slovensku v roku 2018. Odvtedy už získala cez 100 000 používateľov a rozrástla sa do Českej republiky, Poľska a najnovšie aj do Maďarska. Prináša širokej verejnosti možnosť využiť potenciál rýchlo rastúceho odvetvia kryptomien jednoducho, efektívne a hlavne bezpečne.

Produkt Fumbi Index Porfólio minulý rok prekonal tradičné investičné portfóliá a dokonca priniesol používateľom dvojnásobné zisky v porovnaní s investíciou do samotnéhobitcoinu. Všetky kryptomeny zakúpené cez spoločnosť Fumbi sú v priamom vlastníctve používateľov a uskladnené sú prostredníctvom platformy Ledger Vault, jednom z najlepšie zabezpečených riešení úschovy kryptomien na svete.

Celý tím Fumbi tvoria krypto nadšenci, ktorí chcú, aby mohol každý úspešne využívať potenciál kryptomien. Za svoju prácu Fumbi tento rok získalo ocenenie Superbrands Slovakia 2022.

Aj vy môžete investovať s Fumbi jednoducho, efektívne a bezpečne .

Trh kryptoaktív je volatilný a hodnota kryptoaktív môže rýchlo narastať, ale aj klesať. Z uvedeného dôvodu sa investícia do kryptoaktív považuje v súčasnosti za rizikovú. Slovenská spoločnosť FUMBI NETWORK j. s. a., disponuje príslušnými povoleniami na poskytovanie služieb spojených s kryptoaktívami v zmysle právnych predpisov Slovenskej republiky. Národná banka Slovenska v súčasnosti nevykonáva dohľad nad poskytovaním služieb súvisiacich s kryptoaktívami.

Informácie uvedené v tejto reklame nemajú byť vykladané ako investičná rada.

FUMBI NETWORK j. s. a., a ani nikto na trhu s kryptoaktívami, nevie zaručiť istý výnos .

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenské videoherné štúdio ťahá nahor aj pokračovanie trháku, s ktorými začínalo.


INZERCIA 11m

Niektorí čakajú na svoje auto dlhé mesiace, no ak máte v hľadáčiku Volkswagen T-Cross, práve sa na vás usmialo šťastie.


INZERCIA 11m

V roku 2022 vyplatí svojim poistencom príspevky v hodnote 15 miliónov eur.


INZERCIA 11m
SkryťZatvoriť reklamu