SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Orange poskytne návštevníkom Pohody najlepšiu sieť

Orange chce byť čo najbližšie svojim zákazníkom, a to aj cez zážitky a hudbu. Už jedenásty rok je hlavným partnerom Pohody.

Ročník 2022 je po dvoch rokoch poznačených pandémiou dlho očakávaným návratom k pôvodnému formátu v plnej kapacite. Po Pohode in the Air a Pohode on the Ground sa festival pre návštevníkov otvorí od 7. do 9. júla a trenčianske letisko opäť ožije jedinečnou hudobnou dramaturgiou s dôrazom na pestrosť hudobných scén doplnenou zaujímavým multižánrovým programom.

Najlepšia sieť a bezplatná Wi-Fi
Orange chce ako hlavný partner festivalu návštevníkom zabezpečiť maximálny zážitok v najlepšej sieti. Okrem najlepšej 4G siete si môžu zákazníci Orangeu na festivale prvýkrát vyskúšať aj komfort vysokorýchlostnej 5G siete, ktorú Orange pre tento účel špeciálne priniesol aj na Pohodu. V areáli bude k dispozícii aj kvalitné internetové Wi-Fi pripojenie pre všetkých návštevníkov, partnerov a samotného organizátora festivalu. Pre svojich zákazníkov má Orange pripravený darček v podobe festivalových 5GB dát zadarmo, o podmienkach ich získania budú informovaní návštevníci festivalu prostredníctvom SMS po vstupe do areálu.

Oddychová zóna Orangeu ponúkne nabíjačkárne, Orange expertov a atraktívne vychytávky, ako je napríklad možnosť vyskúšať si prácu so zaujímavými digitálnymi technológiami vďaka kreatívnej dielni – Lab powered by Nadácia Orange. Festivalové rána si návštevníci zóny môžu spríjemniť jógou, alebo posedením v kaviarni či prosseco bare.

REcyklujeme a dávame starým mobilom nový význam
Vedeli ste, že celosvetovo sa každý rok vyrobí približne 1,5 miliardy mobilov? Zrecyklovaných je však len 1 – 2%. Tisícky mobilov ležia nečinne v našich zásuvkách, pričom by sme ich mohli jednoducho zrecyklovať a dať materiálu druhý život.

Orange predstavuje nový komunikačný koncept RE. Iniciatíva prepája aktivity a možnosti, ako čo najlepšie a najekologickejšie využiť staré telefóny. A na Pohode sa budú REcyklovať. Každý kto prinesie do Orange zóny svoj starý, nepotrebný mobil, bude zaradený do súťaže o vstupenky na Pohoda festival 2023. Orange ho ekologicky zrecykluje a za každý odovzdaný kus daruje 0,50 centov neziskovej organizácii INCIEN – Inštitút cirkulárnej ekonomiky.
Zákazníci Orangeu za splnenie tejto misie v rámci lojalitného programu Orange Svojim môžu získať dodatočných 10 GB dát alebo poukážku 5 Eur na nákup na www.martinus.sk.

Vychytávky, na ktoré sa môžete tešiť
Vďaka mobilnej aplikácii, ktorú pripravila Pohoda v exkluzívnej spolupráci s Orangeom pre iOS a Android, už návštevníkom neunikne žiadna podstatná informácia. Okrem mapy, programu, dianí v Orange zóne či prepojenia na sociálne siete, môžu byť ľudia vďaka push notifikáciám okamžite v obraze, čo sa kde deje. Pre návštevníkov, ktorí nemajú smartfón je zabezpečený sms servis. Nikomu tak neujdú núdzové informácie, predpoveď počasia či zmeny v programe. A keďže najlepšie mobilná sieť je bezpečná, zriadená bude aj núdzová linka. Volať na ňu môžu nielen účastníci festivalu aj ich rodinní príslušníci nenachádzajúci sa v areáli. Na mieste budú k dispozícii aj experti, ktorí poradia s využívaním služieb, inštaláciou či nastaveniami smartfónov.

Optimistan Nadácie Orange pozýva na diskusie o aktuálnych spoločenských témach všetkých, ktorých zaujíma bezpečnosť detí na internete, ale aj rozvoj komunitného života v regiónoch Slovenska. S odborníkmi sa budeme rozprávať o hrozbách, ktoré číhajú na deti pri hraní online hier. Poskytneme aj tipy, ako deti ochrániť pred online predátormi, ktorí ich kontaktujú čoraz intenzívnejšie.
Spoločne s OZ Bystriny si predstavíme činnosti aktívnych komunitných centier, vďaka ktorým sa vracia život do rôznych regiónov po celom Slovensku.

Užite si Pohodu v najlepšej sieti.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


3 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


4 h

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 16 h
SkryťZatvoriť reklamu