SME
Nedeľa, 14. august, 2022 | Meniny má Mojmír

Na Orave pribudne nová predajňa Kauflandu – v Tvrdošíne

Už o pár dní rozšíri reťazec na Slovensku svoju obchodnú sieť na 73 predajní.

Široký sortiment, čerstvosť a kvalita za výhodné ceny pod jednou strechou – to a ešte oveľa viac ponúka Tvrdošínčanom a okoliu prvá predajňa Kauflandu v tomto meste. Na ploche viac ako 2 900 m² na kupujúcich čaká široký sortiment ovocia a zeleniny, pekáreň s bohatým výberom čerstvého pečiva, nechýbajú obslužné pulty s čerstvým mäsom a regál s rýchlym občerstvením. Okrem iného tu zákazníci nájdu aj množstvo slovenských i regionálnych produktov, vegetariánskych a vegánskych výrobkov a tiež potraviny určené pre ľudí s intoleranciou na lepok a laktózu. Pri pokladniach je infopult so službami pre zákazníkov a samozrejmosťou sú aj obľúbené samoobslužné pokladne.

K predajni patrí 243 parkovacích miest priamo pred budovou a rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré môžu zákazníci využívať bezplatne.

PODPORIA CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

„Na Slovensku pribudne ďalšia predajňa Kaufland a my veríme, že z jej ponuky si vyberie naozaj každý. Pri príležitosti otvorenia prvej predajne v Tvrdošíne zároveň s radosťou podporíme Centrum voľného času, ktoré miestnym deťom a mládeži poskytuje rôzne voľnočasové programy a aktivity,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Od 14. do 16. júna , čiže počas prvých troch dní od otvorenia, prispeje Kaufland za každý nákup v hodnote minimálne 20 € sumou 1 € Centru voľného času v Tvrdošíne, ktoré okrem pravidelnej záujmovej činnosti organizuje rôzne podujatia a cez prázdniny aj detské letné tábory. Venované peniaze využijú na potrebné rekonštrukčné práce v centre, ale tiež na nákup pomôcok pre tvorivé aktivity.

„Finančnú pomoc od Kauflandu si veľmi ceníme, pretože nám pomôže upraviť priestory, ktoré využívajú deti a mládež v našom meste. A aj vďaka nej bude môcť naše Centrum voľného času rozšíriť svoje možnosti,“ skonštatovala Daniela Jurincová, riaditeľka CVČ v Tvrdošíne.

NÁKUPOM MÔŽETE AJ UŠETRIŤ

Ak v predajni Kaufland v Tvrdošíne nakúpite v deň otvorenia 14. júla nad 30 € a preukážete sa pokladničným bločkom pri infopulte, získate nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 5 €. Akcia platí iba pre prvých 2000 zákazníkov. V prípade, že všetky poukážky nebudú odovzdané v daný deň, zvyšné môžu dostať kupujúci za rovnakých podmienok v nasledujúci deň, alebo až pokiaľ sa neminú. Viac o akcii sa dozviete na informáciách priamo v predajni.

CHRÁNIA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Trvalá udržateľnosť, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a ochrana klímy patria k prioritám spoločnosti Kaufland. S tým je spojené aj využívanie moderných technológií, ktoré prispievajú k ochrane prírody všade tam, kde je to možné. Reťazec ich využíva nielen v novootvorených, ale aj v ostatných predajniach siete.

Nová predajňa v Tvrdošíne je vybavená úspornými LED svietidlami. Tento typ osvetlenia ušetrí v prevádzkach až štvrtinu energie, čo celkovo predstavuje zníženie emisií CO₂ až o 3 500 ton ročne. Na vykurovanie tu Kaufland využíva, ako vo väčšine svojich prevádzok, odpadové teplo z chladiacich regálov a na chladenie ekologické chladivá s najmenším možným dopadom na životné prostredie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu