SME
Piatok, 19. august, 2022 | Meniny má Lýdia

Na Orave pribudne nová predajňa Kauflandu – v Tvrdošíne

Už o pár dní rozšíri reťazec na Slovensku svoju obchodnú sieť na 73 predajní.

Široký sortiment, čerstvosť a kvalita za výhodné ceny pod jednou strechou – to a ešte oveľa viac ponúka Tvrdošínčanom a okoliu prvá predajňa Kauflandu v tomto meste. Na ploche viac ako 2 900 m² na kupujúcich čaká pestrá ponuka ovocia a zeleniny, pekáreň s bohatým výberom čerstvého pečiva, nechýbajú obslužné pulty s čerstvým mäsom a regál s rýchlym občerstvením. Okrem iného tu zákazníci nájdu aj množstvo slovenských i regionálnych produktov, vegetariánskych a vegánskych výrobkov a tiež potraviny určené pre ľudí s intoleranciou na lepok a laktózu. Pri pokladniach je infopult so službami pre zákazníkov a samozrejmosťou sú aj obľúbené samoobslužné pokladne.

K predajni patrí 243 parkovacích miest priamo pred budovou a rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré môžu zákazníci využívať bezplatne.

PODPORIA CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

„Na Slovensku pribudne ďalšia predajňa Kaufland a my veríme, že z jej ponuky si vyberie naozaj každý. Pri príležitosti otvorenia prvej predajne v Tvrdošíne zároveň s radosťou podporíme Centrum voľného času, ktoré miestnym deťom a mládeži poskytuje rôzne voľnočasové programy a aktivity,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Od 14. do 16. júla, čiže počas prvých troch dní od otvorenia, prispeje Kaufland za každý nákup v hodnote minimálne 20 € sumou 1 € Centru voľného času v Tvrdošíne, ktoré okrem pravidelnej záujmovej činnosti organizuje rôzne podujatia a cez prázdniny aj detské letné tábory. Venované peniaze využijú na potrebné rekonštrukčné práce v centre, ale tiež na nákup pomôcok pre tvorivé aktivity.

„Finančnú pomoc od Kauflandu si veľmi ceníme, pretože nám pomôže upraviť priestory, ktoré využívajú deti a mládež v našom meste. A aj vďaka nej bude môcť Centrum voľného času rozšíriť svoje možnosti,“ skonštatovala Daniela Jurincová, riaditeľka CVČ v Tvrdošíne.

NÁKUPOM MÔŽETE AJ UŠETRIŤ

Ak v predajni Kaufland v Tvrdošíne nakúpite v deň otvorenia 14. júla nad 30 € a preukážete sa pokladničným bločkom pri infopulte, získate nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 5 €. Akcia platí iba pre prvých 2000 zákazníkov. V prípade, že všetky poukážky nebudú odovzdané v daný deň, zvyšné môžu dostať kupujúci za rovnakých podmienok v nasledujúci deň, alebo až pokiaľ sa neminú. Viac o akcii sa dozviete na informáciách priamo v predajni.

CHRÁNIA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Trvalá udržateľnosť, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a ochrana klímy patria k prioritám spoločnosti Kaufland. S tým je spojené aj využívanie moderných technológií, ktoré prispievajú k ochrane prírody všade tam, kde je to možné. Reťazec ich využíva nielen v novootvorených, ale aj v ostatných predajniach siete.

Nová predajňa v Tvrdošíne je vybavená úspornými LED svietidlami. Tento typ osvetlenia ušetrí v prevádzkach až štvrtinu energie, čo celkovo predstavuje zníženie emisií CO₂ až o 3 500 ton ročne. Na vykurovanie tu Kaufland využíva, ako vo väčšine svojich prevádzok, odpadové teplo z chladiacich regálov a na chladenie ekologické chladivá s najmenším možným dopadom na životné prostredie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 11 h

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 11 h

Spoločnosť Shell v rámci svojej stratégie rozvoja plánuje rozšíriť podporu pre komunity. Slovensko neobchádza.


20 h
SkryťZatvoriť reklamu