SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

LEITECH Stará Ľubovňa hľadá do tímu nových kolegov

Ponúka atraktívne možnosti pre nových zamestnancov vo výrobe najmodernejších lanoviek na svete.

Spoločnosť LEITECH rozširuje výrobu vo svojom závode v Starej Ľubovni a hľadá do tímu nových kolegov. Ponúka stabilnú a bezpečnú prácu s množstvom sociálnych a finančných benefitov v regióne východného Slovenska. Poďte vyrábať a montovať tie najmodernejšie lanovky na svete. Tu na Slovensku.

Výrobca lanoviek LEITNER postavil v roku 2011 v Starej Ľubovni závod LEITECH, ktorá je súčasťou skupiny High Technology Industries Group, pod ktorú patrí výroba lanoviek a dopravných systémov POMA a LEITNER, strojov na úpravu snehu a zjazdoviek PRINOTH a zasnežovacích strojov DEMACLENKO. V závode LEITECH v Starej Ľubovni sa venujú najmä výrobe pylónov, lanoviek a komponentov pre dopravné systémy. Doteraz bolo do závodu investovaných takmer 11 miliónov eur a necelá polovica z tejto sumy do najnovšieho rozšírenia v roku 2021. Investície zahŕňajú najmodernejšie stroje a technologické zariadenia na výrobu komponentov oceľových konštrukcií a zváracej techniky.

Čo by mali potenciálni záujemci o prácu ovládať? Do výroby v závode LEITECH hľadajú zváračov s certifikátom, zámočníkov, obrábačov kovov či manažérov výrobných programov. Okrem výroby oceľových konštrukcií, pracuje na všetkých inštaláciách po celom svete aj odborný tím servisných pracovníkov. Poďte aj vy pracovať s najlepšími v obore a pridajte sa k nám do LEITECHu!

Načítavam video...

Leitech svojim zamestnancom okrem stability zamestnania a najlepšej bezpečnosti pri práci ponúka nadštandardné benefity, medzi ktoré napríklad patria:

  • Podpora kariérneho rastu.
  • Školenia a vzdelávanie v rámci svojej profesie.
  • Rozvoj pracovných schopností a zručností.
  • Možnosť pracovať v zahraničí v Rakúsku a Taliansku.
  • Domácu a vyváženú stravu v podnikovej reštaurácii.
  • Individuálny prístup ku skĺbeniu pracovných povinností s voľným časom.
  • Ďalšie finančné výhody v rámci štruktúry odmeňovania.

Všetky aktuálne informácie o pracovných pozíciách nájdete na: leitech.sk/kariera/

Budete súčasťou tímu, a preto vám bude zverená náročná práca. Samostatná práca bude kombinovaná s profesionálnou podporou našich odborníkov v danej oblasti. Týmto spôsobom sa stážistom zaručí získanie informatívnych skúseností a reálny pohľad na každodenný pracovný život. 96 % bývalých stážistov by sa opätovne prihlásilo na stáž. Pre mnohých z nich je stáž odrazovým mostíkom ku kariére v podnikoch našej skupiny. Zoznámte sa s našimi divíziami a uchádzajte sa o miesto stážistu.

Závod LEITECH sa nachádza v Starej Ľubovni a okrem moderného vybavenia ponúka svojim zamestnancom najlepšiu ochranu zdravia pri práci. LEITECHu záleží aj na udržateľnosti svojej výroby a prístupu k životnému prostrediu. Na streche výrobnej haly bol nainštalovaný fotovoltický systém s výkonom 330 kWp. Spoločnosť LEITECH sa zaujíma aj o regionálnu komunitu, keďže finančne podporuje miestny hokejový tím. Poďte aj vy rozvíjať svoj región, poďte pracovať pre LEITECH. NA VRCHOL. SPOLU. Zavolajte nám na +421 902 771 600 alebo pošlite e-mail na info@leitech.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu