SME
Pondelok, 3. október, 2022 | Meniny má Stela

Divoká jazda v Nestville Parku!

Pozrite sa na svet z divokého sedla. V nedeľu 07. 08. 2022 v Nestville Parku!

Prvá augustová nedeľa sa na východnom Slovensku v dedinke Hniezdne bude niesť v duchu milovníkov koní, jazdeckého umenia a znamenitej zábavy! Nezisková organizácia Ochrana prírody a našich zvykov v spolupráci s Nestville Parkom usporiadajú 7. augusta 2022 tretí ročník konského podujatia pod názvom Divoké sedlo. Cieľom organizátorov je vytvoriť tradíciu stretávania sa všetkých nadšencov, chovateľov i majiteľov koní, ktorých spája spoločná vášeň - pohľad na svet z konského sedla.

Program odštartuje dych vyrážajúca Nestville Rodeo Show, počas ktorej budete môcť obdivovať krásu koní a jazdecké umenie v rodeo disciplínach ako Nestville Trail Race, Cattle Penning, Ranch Roping, Team Penning, Barrel Race či California Ranch Roping. Jazdci si zmerajú sily v troch kategóriách rozdelených podľa veku, a to Open, Mládež a Green Riders. Svoje detské sny si splnia i najmenší, pre ktorých je pripravené vozenie detí na koníkoch a poníkoch.

V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Máme pre Vás pripravené rôzne aktivity a disciplíny ako je ryžovanie zlata, hod sekerou a nožmi, hod lasom na kravský dobytok, škola country tanca, detské rodeo a pre najmenších jazdu na elektrických autíčkach. Podujatie bude obohatené o Východoslovenskú výstavu koní všetkých plemien, show s lasom a revolvermi a nebude chýbať ani hudobný zážitok, o ktorý sa na festivalovom pódiu postarajú kapely s country repertoárom.

Príďte si vychutnať krásu ušľachtilých koní a umenie ich jazdcov 7. augusta 2022 do Nestville Parku!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už zajtra.


INZERCIA 2m

Jablká patria medzi naše najvzácnejšie poklady. Ako často ich máte na tanieri?


INZERCIA 2m

Vzhľadom na charakter poskytovaných služieb úspešní uchádzači získajú stabilnú prácu a pravidelný príjem aj v čase krízy


30. sep
SkryťZatvoriť reklamu