SME
Utorok, 4. október, 2022 | Meniny má František

Divoká jazda v Nestville Parku!

Pozrite sa na svet z divokého sedla. V nedeľu 07. 08. 2022 v Nestville Parku!

Prvá augustová nedeľa sa na východnom Slovensku v dedinke Hniezdne bude niesť v duchu milovníkov koní, jazdeckého umenia a znamenitej zábavy! Nezisková organizácia Ochrana prírody a našich zvykov v spolupráci s Nestville Parkom usporiadajú 7. augusta 2022 tretí ročník konského podujatia pod názvom Divoké sedlo. Cieľom organizátorov je vytvoriť tradíciu stretávania sa všetkých nadšencov, chovateľov i majiteľov koní, ktorých spája spoločná vášeň - pohľad na svet z konského sedla.

Program odštartuje dych vyrážajúca Nestville Rodeo Show, počas ktorej budete môcť obdivovať krásu koní a jazdecké umenie v rodeo disciplínach ako Nestville Trail Race, Cattle Penning, Ranch Roping, Team Penning, Barrel Race či California Ranch Roping. Jazdci si zmerajú sily v troch kategóriách rozdelených podľa veku, a to Open, Mládež a Green Riders. Svoje detské sny si splnia i najmenší, pre ktorých je pripravené vozenie detí na koníkoch a poníkoch.

V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Máme pre Vás pripravené rôzne aktivity a disciplíny ako je ryžovanie zlata, hod sekerou a nožmi, hod lasom na kravský dobytok, škola country tanca, detské rodeo a pre najmenších jazdu na elektrických autíčkach. Podujatie bude obohatené o Východoslovenskú výstavu koní všetkých plemien, show s lasom a revolvermi a nebude chýbať ani hudobný zážitok, o ktorý sa na festivalovom pódiu postarajú kapely s country repertoárom.

Príďte si vychutnať krásu ušľachtilých koní a umenie ich jazdcov 7. augusta 2022 do Nestville Parku!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Riešenia zo žilinského Inžinierskeho centra Siemens Mobility pozná celý svet.


INZERCIA 3 h

Duševné zdravie ovplyvňuje každú oblasť nášho života – naše správanie, emócie i myšlienky.


INZERCIA 3 h

Čím sú jeho knedle iné?


INZERCIA 3 h
SkryťZatvoriť reklamu