SME
Nedeľa, 25. september, 2022 | Meniny má Vladislav

Trenčín potrebuje nový impulz!

Som rodený Trenčan, vyrastal som v Trenčíne a s Trenčínom. Mal som možnosť vidieť jeho zlaté časy aj obdobia, keď naše mesto stagnovalo. Vždy mi však záležalo na tom, ako sa Trenčanom v ich meste žije, pretože som predovšetkým človek a viem, že komunita a prostredie sú veľmi dôležitými každodennými radosťami.

V ostatných rokoch Trenčín prešiel transformáciou, ktorá dala všetkým obyvateľom prísľub väčšieho komfortu a lepšieho žitia. Mnohé však ostalo iba prísľubom. Sľuby by sa mali plniť, a preto v našom meste potrebujeme nový impulz, víziu, ktorá naplní očakávania a premení plánovanie na realitu – vyrieši pretrvávajúce pálčivé témy.

Neúmerné zahusťovanie výstavby bez budovania ciest a infraštruktúry, chátrajúca autobusová stanica, most v havarijnom stave, rozdielny prístup k rôznym športovým komunitám či k ľuďom z oblasti kultúry. To nie sú len moje pocity, ale fakty, ktoré potvrdzuje každodenný život všetkých Trenčanov, keď idú do práce, za nákupmi či za oddychom.

Súčasný primátor a vedenie mesta sa uchádza o kormidlo Trenčína už po štvrtýkrát. Nielen v športe, ale aj v politike platí, že po istom čase treba vymeniť trénera. Po dvoch-troch volebných obdobiach prichádza istá únava, stereotyp, pohoda... Preto sme presvedčení, že aj v Trenčíne je načase primátorovi poďakovať za doterajšiu prácu a uskutočniť ZMENU. Jednoducho sa treba pohnúť ďalej.

Dosť bolo stagnujúcich životne dôležitých projektov. Potrebujeme zmobilizovať sily a odborne a pragmaticky riešiť problémy a budúce vízie TRENČÍNA. Náš program nie je založený na rúcaní a konflikte. Sme tím, ktorí verí v odbornosť, dohodu a spoluprácu. TRENČÍN potrebuje riešenia vo všetkých kľúčových oblastiach.

Voľte nový tím odborníkov a poslancov a nového kandidáta na primátora Miloša Mičegu!

Ing. Miloš Mičega, kandidát na primátora Trenčína
Vždy som mal ambíciu urobiť pre Trenčín niečo užitočné. Ako technik-stavbár a dlhoročný mestský aj krajský poslanec mám veľmi jasnú predstavu, čo by pomohlo zlepšiť kvalitu života v našom meste. Pracujem ako vedúci stavebného úradu, oddelenia investícií a životného prostredia v Trenčianskych Tepliciach. Svoje pracovné i životné skúsenosti by som rád využil v prospech rozvoja Trenčína. Preto som sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách rozhodol kandidovať na primátora tohto mesta. V Trenčíne žijem od detstva a je to mesto môjho srdca. Som presvedčený, že práve teraz potrebuje Trenčín nový vietor a zmenu, ktorá nás posunie ďalej.

Objednávateľ: Ing. Miloš Mičega, Clementisova 665/8, 911 01 Trenčín
Dodávateľ: UNIVERSAL McCANN Bratislava spol. s r.o.,
ul. Dr. Vladimíra Clementisa 10/3222, 821 02 Bratislava, IČO 35 809 035

Tlačová správa je komerčným textom a nijako neprezentuje názor redakcie. Za jej obsah a rešpektovanie zákonných noriem zodpovedá zadávateľ. Viac informácií na:https://www.petitpress.sk/uploads/media/pravidla_politicka_inzercia_4.2010.pdf

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Budova je jedinou zachovanou časťou bratislavského pivovaru Stein, ktorú pretvoril architektonický tím Bouda Masár architekti.


23. sep

„Nie je čas učiť sa byť primátorom.“


23. sep

Využite voľné dni na prelome októbra a novembra a cestujte za novými zážitkami.


INZERCIA 23. sep
SkryťZatvoriť reklamu