SME
Štvrtok, 6. október, 2022 | Meniny má Natália

Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa uskutočnia v sobotu

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.

Súťaže s hodnotnými cenami, bohatý kultúrny program pre deti aj dospelých, výborné občerstvenie a kopec zábavy čaká na návštevníkov podujatia Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom, ktoré sa uskutoční 20. augusta počas Lučenského hodovania.

Podujatie je vo svete dobre známe, avšak na Slovensku ešte nikdy nebolo zrealizované v takejto miere. Po prvýkrát v histórii bude navyše prepojené s ekologickými témami ochrany životného prostredia, predlžovania životného cyklu produktov a vzdelávaním verejnosti o spôsoboch recyklácie,“ informuje organizátor podujatia, firma Mobilonline.

Súťažiť sa bude v hode mobilným telefónom do diaľky, pričom telefón pre hod zabezpečí organizátor. Účastníci budú rozdelení do troch skupín - mužov, ženy a deti. Z každej skupiny vyhrajú traja najlepší telefón, tablet, smart hodinky alebo slúchadlá, v súhrnnej hodnote viac ako 3000 €.

Na mieste bude k dispozícii aj odberné miesto, kde budú môcť návštevníci odovzdať drobné elektro a plastové kryty na recykláciu. Za každý odovzdaný kus získa návštevník jeden lístok do tomboly, pričom na jednu osobu je možné získať maximálne päť lístkov.

Pre najmenších budú pripravené tvorivé dielne, maľovanie na tvár a skákacie hrady. Dospelí sa môžu pristaviť v špeciálnych stánkoch, kde budú môcť predať svoj starý telefón s bonusom až 400 € na nový, prezrieť si najnovšie modely zariadení od značky Samsung, vytočiť si skvelé ceny v šťastnom kolese od 4ky alebo získať informácie o recyklovaní a ochrane životného prostredia od spoločnosti Natur-Pack. Súčasťou podujatia bude bohaté občerstvenie, pričom na svoje si prídu gurmáni aj vegáni.

O hudobno-zábavnú časť programu sa postarajú Marián Čekovský s kapelou a Lenka Piešová. Moderovať bude známy herec Lukáš Pelč. O fotodokumentáciu sa postará fotograf Roman Loričník.

Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa uskutočnia 20. augusta od 10:00 do 15:00 hod na lučenskom futbalovom štadióne. Vstup je bezplatný. Generálnym partnerom podujatia je Samsung. Hlavným partnerom je 4ka. Projekt podporilo mesto Lučenec.

Web podujatia: https://hodtelefonom.sk/

Autor: Ing. Erika Matúzová

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V predajniach Kaufland sa 13. októbra uskutoční zbierka Pomáhame potravinami.


INZERCIA 7 h

Každá ústna dutina potrebuje iné zloženie zubnej pasty, s ktorou sa dostaví želaný výsledok.


INZERCIA 7 h

Nový palubný systém prináša efektívnejšie ošetrenie pacientov prevážaných na pohotovosť


15 h
SkryťZatvoriť reklamu