SME
Štvrtok, 8. december, 2022 | Meniny má Marína

BUBO opäť hovorí o elite

Leťte do exotiky ako milionári. Za business class do Mexika zaplatíte 960 eur.

Lietať počas leta bolo pre mnohých cestovateľov utrpením. Plné lety, násobné ceny leteniek oproti minulosti, všade veľa ľudí a tlačenica. Za letenky do sveta v triede business ste neraz platili až 5000 eur.

LETENKY BUSINESS ZA 960 EUR

A práve v tom čase BUBO prišlo presne s opačnou ponukou a robí lety v triede business dostupnými aj pre bežných smrteľníkov. Do štvrtka máte možnosť získať letenku v triede business do Mexika a na Kubu za 960 eur. Skvelé ceny v luxusnej triede ponúka BUBO aj do Thajska, na Srí Lanku, do USA či Kanady.

Začnite svoju dovolenku už počas cesty. Šampanské v business class, posteľ v lietadle, strava od špičkových kuchárov. Budete chcieť, aby sa váš let neskončil.

Let v business class má len jeden problém. Je prudko návykový. Či dlhý let prespíte v pohodlnej posteli a prídete na dovolenku oddýchnutí, či ho strávite rozhovorom s najbližšími pri pohári kvalitného vína v luxusnom prostredí 10 000 metrov nad morom, alebo budete pozerať jeden z tisícky kvalitných filmov, je len na vás.ZÁJAZDY SO ZĽAVOU AŽ 50 PERCENT

Do štvrtka máte v BUBO možnosť získať dovolenky v exotike so zľavou až 50 percent. K tomu vám pribalia business class za 960 eur. Na využitie ponuky máte tri dni. Cestovať môžete už na jeseň alebo kedykoľvek počas roka 2023.

Business class nebola nikdy dostupnejšia ako počas BUBO akcie Od pólu k pólu. Vyberte si ten svoj a k tomu si zaleťte ako elita!

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku so zľavou čím skôr, tým lepšie - počet miest je totiž obmedzený.TRI NAJVÝHODNEJŠIE KOMBINÁCIE PRE VÁS

Vybrali sme pre vás 3 tipy, kde sa najvyššia zľava kombinuje s najvýhodnejšou business class_

1. Kuba s odchodom 15. februára – na zájazd získate zľavu 858 eur, za business si priplatíte 960 eur. Ušetríte tak 3878 eur.

2. Kuba s odchodom 3. mája – na zájazd získate zľavu 855 eur, za business si priplatíte 960 eur. Ušetríte 3875 eur.

3. Mexiko s odchodom 12. januára – na zájazd získate zľavu 619 eur, za business si priplatíte 960 eur. Ušetríte 3639 eur.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

     Najčítanejšie správy na SME

     SkryťVypnúť reklamu
     SkryťVypnúť reklamu

     Neprehliadnite tiež

     Toto nie je obyčajný diár. Vychádza Step by Step 2023.


     INZERCIA 7 h

     Vianoce Slováci spájajú s rodinnými stretnutiami, tradíciami a dobrým jedlom.


     INZERCIA 7 h

     Ako si cez sviatky dopriať všetko, na čo máte chuť, a zmestiť sa do rozpočtu?


     INZERCIA 7 h
     SkryťZatvoriť reklamu