SME
Pondelok, 30. január, 2023 | Meniny má Ema

Jablone prinášajú už tretiu úrodu. A je rovnako bohatá.

Obľúbený bytový projekt v Bytči prichádza po dvoch úspešných etapách aj s treťou. Nové komfortné byty sú už v predaji.

Pripomeňme, že prvá etapa Jabloní sa veľmi rýchlo vypredala a takmer vypredaná je aj druhá, v ktorej zostávajú už len posledné voľné byty. Na tento úspech teraz plynule nadväzuje aj tretia etapa projektu.

Tretia etapa, tretia úroda

Hovorí sa, že dobrý ovocný strom spoznáme podľa bohatej úrody. A presne také sú bytčianske Jablone, ktoré prinášajú ďalšiu úrodu v podobe nových, moderných a komfortných bytov. Rovnako ako predošlé dve, aj tretia etapa Jabloní je zasadená v atraktívnej lokalite Thurzove sady – v zdravom, pokojnom a bezpečnom prostredí blízko mesta i prírody. A podobne ako prvé dve, aj tretia etapa má všetky predpoklady na to, aby si získala priazeň záujemcov nielen z Bytče, ale aj blízkeho okolia. Posúďte sami.

Do Žiliny len za 10 minút

Poloha Jabloní je atraktívna aj vďaka vynikajúcemu dopravnému napojeniu na diaľnicu D1 a ďalšie komunikácie. Autom sa do Žiliny dostanete cca za 10 minút, do Považskej Bystrice takisto za 10 minút, do Púchova je to 20 minút a do Kysuckého Nového Mesta 18 minút. Navyše rovno pred svojím domom nájdete aj zastávku prímestských autobusov. To všetko poteší najmä tých, ktorí do spomínaných miest dochádzajú za prácou, nákupmi, kultúrou či za príbuznými. Ďalším lákadlom Jabloní je ich výhodné financovanie.

Fixné ceny, hypotéka ihneď

Jablone si dali záležať na tom, aby vaše nové bývanie bolo nielen komfortné, ale aj finančne dostupné. Ako jeden z mála bytových projektov nepridávajú do kúpno-predajných zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že ako kupujúci nadobudnete byt za jasne stanovenú fixnú cenu, ktorá sa v budúcnosti nenavýši o infláciu. To vám zároveň výrazne uľahčí prístup k hypotéke, ktorú si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu a nemusíte čakať na kolaudáciu. Vďaka tomu si zaistíte aktuálne platné úroky bez obáv z toho, ako sa úrokové sadzby zmenia v ďalších neistých rokoch.

Správny čas na nehnuteľnosť

Súčasná ekonomická situácia nie je vôbec jednoduchá. I naďalej znášame negatívne následky pandémie, musíme čeliť hospodárskym dôsledkom vojny na Ukrajine, naše peňaženky aj úspory zasahuje vysoká inflácia. Na základe skúseností z minulosti však možno povedať jedno – v zložitých časoch sa takmer vždy oplatilo „vložiť“ finančné prostriedky do nehnuteľností. Takto investované peniaze spravidla nestrácajú na hodnote, naopak, časom sa môžu výrazne zhodnotiť. Inými slovami povedané, teraz je ten správny čas na novú nehnuteľnosť. Napríklad v Jabloniach.

Ktoré byty sú v predaji

Pozitívnou správou pre záujemcov o nové bývanie v Bytči je, že byty tretej etapy sú už v predaji. V čerstvej ponuke nájdete jednoizbové, dvojizbové, trojizbové aj štvorizbové byty s praktickými dispozíciami, priestranným balkónom na poschodí alebo predzáhradkou na prízemí. V prípade, že by ste sa do nového bývania radi nasťahovali čo najskôr, môžete si vybrať z posledných voľných bytov druhej etapy. Neváhajte a rezervujte si ten svoj čím skôr. Tretia úroda Jabloní vám prinesie úžitok na celý život.

Viac na www.jablone.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek tomu, že na Slovensku máme kvalitnú vodu z vodovodu, mnohí si kupujú tú balenú. Spočítajte si, koľko za ňu zaplatíte!


9 h

Chcete schudnúť, no to počítanie kalórií je oveľa ťažšie, než cvičenie? Tak sa netrápte a nechajte to na inteligentnú váhu Sencor!


9 h

Bezplatné poradenstvo „Žiť energiou“ je v januári dostupné v každom krajskom meste.


INZERCIA 10 h
SkryťZatvoriť reklamu