SME
Štvrtok, 1. december, 2022 | Meniny má Edmund

Dochádzate do Bratislavy? Auto nechajte doma

S prichádzajúcou jeseňou a školskou dochádzkou pribúda na cestách čoraz viac áut.

Ak vás sústredenie za volantom a posúvanie sa systémom plyn- brzda oberá o každodennú energiu, vymeňte auto za MHD.

Ranné zápchy, práce na cestách, ceny pohonných hmôt, zmeškané stretnutia a nervózni vodiči sú v Bratislave už takmer každodenným koloritom. Uvažujete už aj vy nad iným spôsobom dopravy?

Podľa štatistiky používajú Slováci auto 24 minút denne. Celých 23 hodín a 36 minút je niekde nezmyselne zaparkované, nehovoriac o tom, že väčšinou sa v aute vezie iba vodič. Pravdepodobne nebudete neprekvapení faktom, že najekologickejšou voľbou je cestovanie prímestskou a mestskou hromadnou dopravou. Uhlíkovú stopu najvýraznejšie znižuje práve MHD. A nielen to. Šetrí financie aj čas. Vďaka MHD už viac nemusíme brázdiť ulice a hľadať voľné parkovacie miesto či míňať svoje peniaze na celodenné parkovanie. Žiada sa vám zmena?

Keď je to Smart, ide to jednoducho! Mobilná aplikácie ČSOB SmartBanking prichádza s doplnkovou službou balíka SmartSlužby+ IDS BK. Vďaka nej môžete cestovať po Bratislave rýchlejšie, jednoduchšie a využiť k tomu ponuku najlacnejších lístkov v elektronickej podobe.

CTA: Stiahnite si aplikáciu SmartBanking a objavte jej výhody

Čas je najvzácnejšou komoditou

Ušetrite si cestu na ktorúkoľvek pobočku DPB a objednajte si cez aplikáciu SmartBanking električenku z pohodlia domova na ľubovoľnú dobu. ČSOB banka je jedinou bankou na Slovensku, ktorá má zapracované aplikácie tretích strán priamo vo svojej bankovej aplikácii. Elektronická električenka vám ušetrí nielen čas, ale i miesto v peňaženke.

Nákup cestovného lístka? Klik!

Keď električenka nie je vašou voľbou číslo jeden a preferujete skôr jednorazové jazdy MHD, nákup svojho cestovného lístka si viete uľahčiť. Postačí vám na to opäť váš smartfón s aplikáciou SmartBanking. Lístok vám začne platiť 30 sekúnd po jeho zakúpení v aplikácii a bude dostupný aj po uzamknutí obrazovky či odhlásení sa z aplikácie. Na prihlasovacej obrazovke do vášho SmartBankingu sa zobrazí widget a jedným klikom sa tak môžete rýchlo dostať k svojmu lístku. A revízorovi sa preukážete lístkom bez potreby vstupovať do mobilného bankovníctva. Aké praktické a smart, však?

Vedomý oddych

Oddych pri cestovaní naberá v MHD úplne iný rozmer. Skvalitnite si tento čas. Je to extra čas, ktorý môžete využiť pre seba. Prečítajte si aktuálne správy v časti Bleskovky priamo v aplikácii SmartBanking alebo si vychutnajte cestu s knihou v ruke, či so slúchadlami na ušiach. Objavte všetky výhody cestovania v MHD a myslite pri tom SMART.

Koniec koncov nezistíte, kým to nevyskúšate. Všetky výhody prepravovania sa prostriedkami hromadnej dopravy je radosť objavovať s inteligentnou aplikáciou od ČSOB.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Celkovo, vo všetkých 11 zúčastnených dm krajinách, sa podarilo vyzbierať sumu 551 254 eur.


7 h

Maďarsko a jeho hlavné mesto sú živé a krásne po celý rok. Jedinečné čaro však má rozhodne v zime, najmä v období sviatkov.


INZERCIA 11 h

Na systémové zmeny potrebuje občianske združenie Návrat dobrého partnera.


INZERCIA 21 h
SkryťZatvoriť reklamu