SME
Utorok, 29. november, 2022 | Meniny má Vratko

Biometricky presné progresívne okuliarové šošovky Rodenstock

Videnie bez kompromisov

(Zdroj: Rodenstock)

[2022] – Rovnako ako sú odlišní ľudia svojim vzhľadom, tak aj oči sú rozdielne a individuálne. Ako odborníci na biometrické videnie vieme, že rozhodujúcim faktorom pre čo najlepšie videnie je presnosť merania očí. Iba tak môžu byť vyrobené šošovky individuálne prispôsobené každému oku. S biometrickými presnými progresívnymi šošovkami Rodenstock – B.I.G. EXACT® - je najostrejšie videnie dostupné na všetky vzdialenosti a v každom uhle pohľadu.

Biometrická presnosť znamená zásadný rozdiel

Približne pri dosiahnutí 45-tich rokov života očná šošovka postupne stráca svoju elasticitu, preto už nedokáže tak rýchlo prepínať medzi videním do blízka a do diaľky. Progresívna okuliarová šošovka optimálne podporuje oko a umožňuje mu plynulé videnie na všetky vzdialenosti. Čím presnejšie sú okuliarové šošovky prispôsobené oku nositeľa, tým je dosiahnuté lepšie a pohodlnejšie videnie. Bežné progresívne šošovky boli doteraz počítané pomocou redukovaného štandardného modelu oka. Neberie sa pritom do úvahy, že každé oko je jedinečné – napríklad tvarom šošovky a rohovky, ktorý ovplyvňujú ako presne je šošovka vyrobená na mieru individuálnym potrebám oka.

B.I.G EXACT®: Pomocou DNEye® Scannera sú oči individuálne merané a pomocou niekoľko tisíc meracích bodov dokážeme vytvoriť presný model oka. Všetky relevantné biometrické údaje prúdia priamo do výroby šošoviek: Šošovky sú vypočítané tak, aby zodpovedali každému jednotlivému oku s presnosťou na mikrometer.

Vyhľadajte si najbližšiu očnú optiku , ktorá poskytuje meranie očí DNEye® Scannerom a spýtajte sa na najpresnejšie biometrické šošovky Rodenstock: B.I.G. EXACT®, ktoré sú, tak ako názov napovedá, vyrobené presne na mieru a oko tak optimálne podporujú. Aj Vy môžete zažiť maximálne možné videnie, zvoľte si perfektné videnie bez kompromisov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zdroj: Unsplash

Zmeny v systéme revíznych postupov podľa noviel zákona o verejnom obstarávaní


INZERCIA 3 h

Spoločnosť LPP gmbh, s. r. o. vznikla už v roku 2019. Pôvodný zámerom boli zámočnícke, zváračské a potrubárske práce.


INZERCIA 15 h

Obľúbený bytový projekt v Bytči je už takmer vypredaný. Aj vďaka výhodným fixným cenám bez navýšenia o infláciu.


INZERCIA 15 h
SkryťZatvoriť reklamu