SME
Pondelok, 28. november, 2022 | Meniny má Henrieta

Biometricky presné progresívne okuliarové šošovky Rodenstock

Videnie bez kompromisov

(Zdroj: Rodenstock)

[2022] – Rovnako ako sú odlišní ľudia svojim vzhľadom, tak aj oči sú rozdielne a individuálne. Ako odborníci na biometrické videnie vieme, že rozhodujúcim faktorom pre čo najlepšie videnie je presnosť merania očí. Iba tak môžu byť vyrobené šošovky individuálne prispôsobené každému oku. S biometrickými presnými progresívnymi šošovkami Rodenstock – B.I.G. EXACT® - je najostrejšie videnie dostupné na všetky vzdialenosti a v každom uhle pohľadu.

Biometrická presnosť znamená zásadný rozdiel

Približne pri dosiahnutí 45-tich rokov života očná šošovka postupne stráca svoju elasticitu, preto už nedokáže tak rýchlo prepínať medzi videním do blízka a do diaľky. Progresívna okuliarová šošovka optimálne podporuje oko a umožňuje mu plynulé videnie na všetky vzdialenosti. Čím presnejšie sú okuliarové šošovky prispôsobené oku nositeľa, tým je dosiahnuté lepšie a pohodlnejšie videnie. Bežné progresívne šošovky boli doteraz počítané pomocou redukovaného štandardného modelu oka. Neberie sa pritom do úvahy, že každé oko je jedinečné – napríklad tvarom šošovky a rohovky, ktorý ovplyvňujú ako presne je šošovka vyrobená na mieru individuálnym potrebám oka.

B.I.G EXACT®: Pomocou DNEye® Scannera sú oči individuálne merané a pomocou niekoľko tisíc meracích bodov dokážeme vytvoriť presný model oka. Všetky relevantné biometrické údaje prúdia priamo do výroby šošoviek: Šošovky sú vypočítané tak, aby zodpovedali každému jednotlivému oku s presnosťou na mikrometer.

Vyhľadajte si najbližšiu očnú optiku , ktorá poskytuje meranie očí DNEye® Scannerom a spýtajte sa na najpresnejšie biometrické šošovky Rodenstock: B.I.G. EXACT®, ktoré sú, tak ako názov napovedá, vyrobené presne na mieru a oko tak optimálne podporujú. Aj Vy môžete zažiť maximálne možné videnie, zvoľte si perfektné videnie bez kompromisov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jedny to milujú, druhé nenávidia. Vianočné pečenie môže byť náročná úloha, zvlášť ak je rodina mnohopočetná a členovia maškrtní.


INZERCIA 1 h

V projekte Kesselbauer v centre Bratislavy plánujú obnoviť tradičnú pekáreň


3 h

Problems in application practice.


11 h
SkryťZatvoriť reklamu