SME
Štvrtok, 1. december, 2022 | Meniny má Edmund

Kedysi boli takéto šóry na práčku PHILCO. Dnes ju môžete VYHRAŤ!

Ak ste v takýchto radoch prakticky na všetko stáli tiež, zaspomínajte si. Alebo si zasúťažte o práčku Philco v PLANEO Elektro!

(Zdroj: Philco)

Je to už pekných pár desiatok rokov, čo v obchodoch stojíme maximálne tak v rade pri pokladni. Ale pred tými desiatkami rokov bolo státie v šóre priam národný šport. Ľudia sa postavili do radu, aj keď nevedeli, na čo vlastne stoja. Dlhý rad jednoducho znamenal, že prišiel tovar a to bolo treba využiť, lebo veď ktovie kedy príde zas. Samozrejme, nikto nemal istotu, dokonca ani len tušenie, či sa mu po hodinách čakania niečo ujde. A že to boli priam davové podujatia, dosvedčuje aj toto video, kde ľudia čakajú na automatickú práčku Philco Ford.

Philco bola práčka legendárna svojim výkonom a kvalitou, a tak je tomu dodnes. Akurát, že na ňu už nemusíte stáť v rade, pretože keď si ju kúpite v sieti PLANEOs Dopravou Premium domov vám ju prinesú, vynesú, namontujú a obaly odnesú aj so starou práčkou, ak budete chcieť. Dokonca ju teraz ani nemusíte kúpiť, pretože v PLANEO je aktuálne v hre až 10 práčok Philco PLDI148B King s inteligentnými technológiami a funkciami, ktoré optimalizujú spotrebu energie, vody aj dĺžku prania, čo sa prejaví na zníženej spotrebe. V šetrnom bubne Crystal vyperie práčka až 8 kg bielizne a za kvalitu hovorí aj invertorový motor s10-ročnou zárukou.

Prečítajte si, ako jednoducho môžete vyhrať jednu z 10 práčok Philco PLDI148B King alebo ďalšie skutočne skvelé výhry!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Celkovo, vo všetkých 11 zúčastnených dm krajinách, sa podarilo vyzbierať sumu 551 254 eur.


9 h

Maďarsko a jeho hlavné mesto sú živé a krásne po celý rok. Jedinečné čaro však má rozhodne v zime, najmä v období sviatkov.


INZERCIA 13 h

Na systémové zmeny potrebuje občianske združenie Návrat dobrého partnera.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu