SME
Utorok, 29. november, 2022 | Meniny má Vratko

Kedysi boli takéto šóry na práčku PHILCO. Dnes ju môžete VYHRAŤ!

Ak ste v takýchto radoch prakticky na všetko stáli tiež, zaspomínajte si. Alebo si zasúťažte o práčku Philco v PLANEO Elektro!

(Zdroj: Philco)

Je to už pekných pár desiatok rokov, čo v obchodoch stojíme maximálne tak v rade pri pokladni. Ale pred tými desiatkami rokov bolo státie v šóre priam národný šport. Ľudia sa postavili do radu, aj keď nevedeli, na čo vlastne stoja. Dlhý rad jednoducho znamenal, že prišiel tovar a to bolo treba využiť, lebo veď ktovie kedy príde zas. Samozrejme, nikto nemal istotu, dokonca ani len tušenie, či sa mu po hodinách čakania niečo ujde. A že to boli priam davové podujatia, dosvedčuje aj toto video, kde ľudia čakajú na automatickú práčku Philco Ford.

Philco bola práčka legendárna svojim výkonom a kvalitou, a tak je tomu dodnes. Akurát, že na ňu už nemusíte stáť v rade, pretože keď si ju kúpite v sieti PLANEOs Dopravou Premium domov vám ju prinesú, vynesú, namontujú a obaly odnesú aj so starou práčkou, ak budete chcieť. Dokonca ju teraz ani nemusíte kúpiť, pretože v PLANEO je aktuálne v hre až 10 práčok Philco PLDI148B King s inteligentnými technológiami a funkciami, ktoré optimalizujú spotrebu energie, vody aj dĺžku prania, čo sa prejaví na zníženej spotrebe. V šetrnom bubne Crystal vyperie práčka až 8 kg bielizne a za kvalitu hovorí aj invertorový motor s10-ročnou zárukou.

Prečítajte si, ako jednoducho môžete vyhrať jednu z 10 práčok Philco PLDI148B King alebo ďalšie skutočne skvelé výhry!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zdroj: Unsplash

Zmeny v systéme revíznych postupov podľa noviel zákona o verejnom obstarávaní


INZERCIA 3 h

Spoločnosť LPP gmbh, s. r. o. vznikla už v roku 2019. Pôvodný zámerom boli zámočnícke, zváračské a potrubárske práce.


INZERCIA 15 h

Obľúbený bytový projekt v Bytči je už takmer vypredaný. Aj vďaka výhodným fixným cenám bez navýšenia o infláciu.


INZERCIA 15 h
SkryťZatvoriť reklamu