SME
Pondelok, 30. január, 2023 | Meniny má Ema

7 prekvapení, ktoré prináša bývanie v Helenkách

Vianoce sú časom splnených prianí a príjemných prekvapení. „Rozbaľte“ si darčeky, ktoré pre vás pripravili Helenky na Rozkvete.

1. Nádherné výhľady na okolitú prírodu

Bytový komplex Helenky je situovaný v atraktívnej lokalite nad Považskou Bystricou. Každý deň sa môžete kochať nádhernými výhľadmi na Strážovské vrchy, Javorníky či Veľký Manín. Všade navôkol máte lesy, lúky a množstvo zelene.

2. Uvádzacie ceny bez navýšenia o infláciu

Helenky nepridávajú do zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že svoj byt nadobudnete za fixnú cenu, ktorá sa nenavýši o infláciu. Navyše, hypotéku si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu. Zafixujete si tak nižšie úrokové sadzby a zaplatíte až po kolaudácii. Ale pozor. Odborníci sa zhodujú, že hypotéky budú už budúci rok drahšie a podmienky sa budú sprísňovať. Oplatí sa preto poponáhľať a využiť všetky finančné výhody.

3. Zelené átrium a komunitné prvky

V Helenkách budete mať svoj vlastný dvor plný zelene. Vaši najmenší sa tu v bezpečí vyšantia na detskom ihrisku, športovo založení si zacvičia na workoutovom ihrisku, seniori si oddýchnu na lavičkách a cyklisti využijú stojany na bicykel. Susedské vzťahy utužíte napríklad v spoločenskej klubovni či pod pergolou na spoločných grilovačkách. Komunitné prvky spolu s ďalšími benefitmi povýšia vaše bývanie na domov.

4. Vysoký štandard v cene bytu

Ďalším lákadlom Heleniek je vysoký štandard interiéru, ktorý máte v cene bytu. Ide o interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažbu, ako aj kúpeľňové zariadenie od popredných výrobcov a značiek. Jednoducho všetko, čo urobí vaše bývanie ešte krajším a komfortnejším.

5. Parkovanie v podzemnej garáži

V Helenkách budete mať dostatok miest na parkovanie v podzemnej garáži a do svojho bytu sa dostanete vždy „suchou nohou“. A ak radšej chodíte autobusom, žiadny problém. Zastávku MHD máte rovno pred domom.

6. Všade blízko, do Púchova 20 min.

Do centra mesta sa autom dostanete za menej ako 5 minút. Na skok je to aj na diaľnicu D1 a ďalším komunikáciám. Vďaka výbornému dopravnému napojeniu sú Helenky atraktívne aj pre obyvateľov blízkych miest a obcí, ako sú Sverepec, Beluša, Púchov a iné. Napríklad v spomínanom Púchove ste autom približne za 20 minút.

7. Rodinné bývanie v slnečných bytoch

Azda najsvetlejšou stránkou Heleniek sú samotné byty. Zvlášť široká je ponuka dvoj a trojizbových bytov určených pre mladé páry a rodiny s deťmi. Viacčlenné rodiny ocenia komfortné štvorizbové a jednotlivci útulné jednoizbové byty.

Ak aj vy hľadáte nové bývanie v Považskej Bystrici, darujte si byt na Rozkvete. Helenky sú dar, ktorý vám spraví radosť na celý život.

Viac na www.helenky.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek tomu, že na Slovensku máme kvalitnú vodu z vodovodu, mnohí si kupujú tú balenú. Spočítajte si, koľko za ňu zaplatíte!


9 h

Chcete schudnúť, no to počítanie kalórií je oveľa ťažšie, než cvičenie? Tak sa netrápte a nechajte to na inteligentnú váhu Sencor!


9 h

Bezplatné poradenstvo „Žiť energiou“ je v januári dostupné v každom krajskom meste.


INZERCIA 10 h
SkryťZatvoriť reklamu