SME
Sobota, 28. január, 2023 | Meniny má Alfonz

eTabletka - 6 dôvodov pre nákup liekov z pohodlia domova

Premohla vás chrípka? Ste sama doma s deťmi? Hodili by sa vám výživové doplnky a lekáreň nemáte po ceste?

(Zdroj: elements.envato.com)

Situácií v bežnom živote, kedy radi využijete služby internetovej lekárne, je omnoho viac. Spoznajte dôvody, prečo kliknúť a nakúpiť v internetovej lekárni eTabletka.

Je vám prednejšie pohodlie domova? Radi si najprv prečítate informácie o viacerých produktoch a až potom sa rozhodnete pre nákup? Má diskrétnosť a komfortná zóna pre vás dôležitú úlohu?

Otvorte eTabletku a vyberajte lieky a výživové doplnky, ako dlho len chcete. Overená a spoľahlivá internetová lekáreň vám poskytne i ďalšie výnimočné bonusy.

Prehľadné a logické usporiadanie liekov a výživových doplnkov

Keď nemáte čas listovať v množstve produktov, choďte hneď na potrebnú kategóriu.

Medzi obľúbené patrí kategória Zdravie a lieky, kde si potrebné prípravky vyhľadáte podľa ochorenia či problémovej časti tela, a tiež kategória Matka a dieťa alebo Zdravá výživa.

Ak chcete vyskúšať nové lieky alebo výživové doplnky, čaká vás kategória Novinky. Vaša peňaženka sa poteší kategórii Akcie.

Raketové doručenie

Online lekáreň eTabletka ponúka raketové doručenie. Znamená to, že vaše lieky odídu zo skladu lekárne do 1 hodiny.

Keď je objednávka nad sumu 9,90 €, potom zákazník dostane lieky, výživové doplnky či kozmetiku domov zdarma.

Vernostný program

Opakované nákupy a lojálnych klientov odmeňuje eTabletka vernostným programom. Registrovaný zákazník získava vernostné body pri každom nákupe a s nimi ďalšie výhody.

Vlastný sklad

Máte svoj obľúbený výživový doplnok alebo účinný a overený liek? Vlastný sklad lekárne s tisíckami položiek zaistí, že ho dostanete určite a podľa vašich aktuálnych potrieb.

Osobný odber

Výber a objednanie liekov v pohodlí domova a ich vyzdvihnutie po ceste z práce alebo z nákupov. To nie je ilúzia, ale bežná realita internetovej lekárne eTabletka.

Vo viac ako 100 lekárňach v rámci Slovenska vás počká nachystaná internetová objednávka.

Odborný radca

Nemáte čas ani chuť čítať dlhé informácie k jednotlivým liekom alebo vitamínom? Skvelým tipom pre vás sú rady skúseného farmaceuta v online poradni.

Veľa praktických rád a nových poznatkov sa dozviete zo stručných, výstižných a pravidelných textov o ochoreniach, neduhoch a spôsobe ich prevencie či liečby.

Ešte stále váhate? Referencie spokojných klientov zaženú vaše obavy a otvoria vám dvere do internetovej lekárne eTabletka.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prečo je pre telo prínosom?


14 h

Cambridge International School: Preparing your child for today's rapidly changing world.


20 h

Faculty of Management, Comenius University Bratislava, offers a program Management accredited in the English language.


20 h
SkryťZatvoriť reklamu