SME
Piatok, 27. január, 2023 | Meniny má Bohuš

Konečne moderná životná poisťovňa bez nepríjemných prekvapení

YOUPLUS spája moderné technologické riešenia a bezpapierové uzavretie poistenia. Žiadne háčiky ani malé písmená pod čiarou.

Uvedomili ste si, že potrebujete životnú poistku, ale neviete, ako sa s touto zákernou úlohou vyrovnať? Na trhu predsa existuje celý rad životných poisťovní a celý rad produktov. Ktorý je ale ten najlepší práve pre vás?
Životné poistenie by malo reflektovať vašu aktuálnu životnú situáciu a zaistiť vás a vašu rodinu pre prípad výpadku príjmov, či už z dôvodu úrazu, choroby alebo smrti. Ideálnym riešením je osloviť skúseného finančného agenta, ktorý vám pripraví riešenie priamo na mieru a pomôže vám zorientovať sa v ponukách jednotlivých poisťovní. Ak pôjde o dobrého agenta, vysvetlí vám, že dobrá životná poistka by mala byť čisto riziková, teda bez sporenia či investícií. Na to existujú iné, efektívnejšie nástroje. Investičné životné poistenie je totiž už dávno prekonaný nástroj, ktorý bohužiaľ dobre nerieši ani sporenie a už vôbec nie poistenie.

Jedným z veľmi kvalitných riešení na trhu je životné poistenie od YOUPLUS , poisťovne so švajčiarskou DNA. YOUPLUS sa špecializuje len a iba na rizikovku, teda životné poistenie bez eura do investícií. Ak navyše hľadáte poisťovňu bez nepríjemných prekvapení, ste tu doma!

Načítavam video...

Životná poisťovňa YOUPLUS v sebe spája evolučné riešenia, moderné technológie a bezpapierové uzatvorenie poistenia. Poistenie 4U bolo vytvorené tak, aby bolo férové ​​a transparentné, pri ktorom vždy viete, čo dostanete. Život je totiž sám o sebe plný nepredvídateľných nástrah a rizík, preto je fajn sa v oblasti životného poistenia spoľahnúť na zrozumiteľné a transparentné riešenie.

V YOUPLUS platí, že neexistujú žiadne malé písmená pod čiarou, všetko sa komunikuje jasne a transparentne. Rovnako výluky z poistenia sa nezatajujú, ale naopak zvýrazňujú. S YOUPLUS jednoducho presne viete, čo dostanete a na čom sa dohodnete, to platí. Konajú bez nepríjemných prekvapení teda predvídateľne, včas, bez háčikov či výhovoriek.

Navyše myslí aj na inovácie a ekológiu. Sú 100% digitálna poisťovňa, takže šetrí váš čas aj životné prostredie. Celá komunikácia prebieha digitálne a bezpapierovo. A tým, že nemajú kamenné pobočky a svoju zmluvu životného poistenia uzavriete priamo prostredníctvom vybraného finančného agenta, ušetríte aj náklady.

Takže čo na záver? Nečakajte žiadne komplikácie, právne kľučky ani iné prekvapenia. Môžete sa prestať obávať a začať žiť tak, ako ste vždy chceli. YOUPLUS stojí za vašou rodinou a kryje vám chrbát. A tiež všetko ostatné.

YOUPLUS je jednoducho životná poisťovňa bez nepríjemných prekvapení. Dobre vedieť. Viac na www.youplus.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V Afrike sa netrápia tým, čo my, a preto sú viac pohode, hovorí sprievodca.


INZERCIA 3 h

Pozreli sme sa na to bližšie.


INZERCIA 13 h

Najväčšia domáca maloobchodná sieť COOP Jednota pokračuje v podpore rozvoja slovenských miest a obcí.


14 h
SkryťZatvoriť reklamu