SME
Pondelok, 30. január, 2023 | Meniny má Ema

TESCO pokračuje v raste.Otvorilo predajňu v Kysuckom Novom Meste

Tesco pred Vianocami rozširuje počet svojich predajní.

Vo štvrtok slávnostne otvorili supermarket s predajnou plochou zhruba 1000 metrov štvorcových. Zákazníkom ponúknu široký výber čerstvých aj trvanlivých potravín, sezónneho aj nepotravinárskeho sortimentu, rovnako aj módnu značku F&F. Tesco tak od dnes na Slovensku prevádzkuje už 157 predajní, v ktorých chce zákazníkom naprieč krajinou prinášať skvelú hodnotu za férovú cenu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nákupy v Tescu sa tak pre ľudí z okresu Kysucké Nové Mesto stali dostupnejšie a zákazníci sa aj v dnešnej ekonomicky náročnej situácii môžu spoľahnúť, že nakúpia kvalitné potraviny a produkty za výhodné ceny. Nový supermarket je súčasťou novootvorenej obchodnej galérie Naša, v ktorej návštevníci nájdu aj pobočky obchodov TEDi, KIK, dm-drogerie markt a Super ZOO. Supermarket je otvorený sedem dní v týždni s otváracou dobou od 6:00 do 21:00 hodiny.

„Na Slovensku pôsobíme už 26 rokov, počas ktorých neustále potvrdzujeme náš záväzok prinášať skvelú hodnotu za peniaze. Chceme, aby zákazníci cítili, že sa na nás môžu spoľahnúť za každých okolností. V aktuálnej neľahkej dobe robíme všetko pre to, aby zákazníci čo najmenej pocítili vplyv inflácie. Veľmi ma teší, že od dnešného dňa budú skvelé ponuky pre zákazníkov ešte dostupnejšie. Navyše, už teraz môžem potvrdiť, že v týchto investíciách budeme naďalej pokračovať, a preto intenzívne hľadáme ďalšie lokality pre nové predajne,“ hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca pre Slovensko.

Široký sortiment v modernej predajni

V novej predajni majú zákazníci k dispozícii široký sortiment 7 000 výrobkov, vrátane obľúbených produktov od lokálnych dodávateľov. V ponuke budú okrem kvalitných čerstvých a trvanlivých potravín aj produkty pre ľudí so špeciálnymi výživovými potrebami. Každá predajňa má tiež bohatú ponuku drogérie, starostlivosti o bábätká, oblečenia, potrieb pre domácnosť aj pre domáce zvieratká.

Supermarkety sú vybudované tak, aby zákazníkom priniesli zážitok z nakupovania 21. storočia. Okrem klasických a samoobslužných pokladníc budú môcť zákazníci využiť aj službu Scan&Shop v mobile. Samozrejmosťou je automat na vrátenie fliaš a plechoviek.

„Rovnako ja, ako aj celé vedenie mesta sa úprimne tešíme nie len z nového obchodného domu, ale aj z celej galérie, bytov a nového sídliska. Chcem poďakovať za 16 nových pracovných miest, ktoré Tesco v našom meste vytvorilo. Teší ma, že sa spoločnosť Tesco rozhodla podporiť neziskovú organizáciu Kamienok a verím, že získané financie pani Ondrušková so svojím tímom opäť pretaví na niečo pekné a užitočné. Na záver prajem celej prevádzke veľa pekných a spokojných dní a zákazníkom prajem, aby tu našli všetko čo potrebujú,“ hovorí primátor Kysuckého Nového Mesta Marián Mihalda.

Tesco podporuje lokálne organizácie

Okrem tradičnej Vianočnej potravinovej zbierky, vďaka ktorej sa od roku 2013 podarilo vyzboierať 944 ton potravín a hygienických potrieb pre ľudí v núdzi, sa Tesco pri príležitosti otvorenia novej predajne rozhodlo podporiť lokálnu organizáciu. Nezisková organizácia Kamienok sa venuje budovaniu zelených oddychových zón, komunitných záhrad, ihrísk pre ZŤP a organizovaniu spoločensko-vzdelávacích aktivít smerujúcich k ochrane životného prostredia v Kysuckom Novom Meste.

„Je neopísateľný pocit, že si naše aktivity všimla firma Tesco a rozhodla sa nás podporiť, pretože pre nás je každé euro dôležité. Chcem vám za to úprimne poďakovať. Záhrada Kamienok sa buduje pre všetkých ľudí a najmä bez bariér,“ hovorí Anna Ondrušková z NO Kamienok.

Tesco túto organizáciu podporilo jedným eurom z každého nákupu nad desať eur v termíne od 24. do 27. novembra. Peniaze budú použité na zlepšenie kvality životného prostredia v Kysuckom Novom Meste.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek tomu, že na Slovensku máme kvalitnú vodu z vodovodu, mnohí si kupujú tú balenú. Spočítajte si, koľko za ňu zaplatíte!


8 h

Chcete schudnúť, no to počítanie kalórií je oveľa ťažšie, než cvičenie? Tak sa netrápte a nechajte to na inteligentnú váhu Sencor!


8 h

Bezplatné poradenstvo „Žiť energiou“ je v januári dostupné v každom krajskom meste.


INZERCIA 9 h
SkryťZatvoriť reklamu