SME
Nedeľa, 29. január, 2023 | Meniny má Gašpar

Posledné voľné byty z úrody Jabloní. Nenechajte si ich ujsť.

Obľúbený bytový projekt v Bytči je už takmer vypredaný. Aj vďaka výhodným fixným cenám bez navýšenia o infláciu.

Hovorí sa, že o dobrú úrodu je vždy veľký záujem a platí to aj pre bytčianske Jablone. Takmer všetky byty v atraktívnej lokalite Thurzove sady si už našli svojich majiteľov, v ponuke ostávajú len posledné z nich. A čomu vďačia Jablone za taký záujem?

Fixné ceny bez inflačnej doložky

Okrem zdravého, bezpečného a pokojného prostredia hovorí v prospech Jabloní hneď niekoľko finančných argumentov. Tým najdôležitejším sú výhodné fixné ceny. Jablone ako jeden z mála bytových projektov nepridávajú do kúpno-predajných zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že ako kupujúci nadobudnete byt za pevne stanovenú cenu, ktorá sa v budúcnosti nenavýši o infláciu. To vám zároveň výrazne uľahčí prístup k hypotekárnemu úveru.

Hypotéka hneď po rezervácii bytu

Ďalším finančným argumentom v prospech Jabloní je hypotéka, ktorú si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu, teda ešte pre kolaudáciou. Aké to má výhody? Zafixujete si tak súčasné nižšie úrokové sadzby a nemusíte sa báť, že úroky v ďalších mesiacoch porastú. Vďaka tomu ušetríte. V tejto súvislosti však treba upozorniť na jednu dôležitú vec. Odborníci sa zhodujú, že hypotéky budú už budúci rok drahšie a podmienky sa budú sprísňovať. Oplatí sa preto poponáhľať.

Do nového bytu už budúci rok

Ani tým sa ale výpočet výhod nekončí. Kto sa teraz poponáhľa, môže sa do svojho nového bytu nasťahovať už v roku 2023, na kedy je naplánovaná kolaudácia. Nemusíte dlho čakať a váš sen o novom bývaní bude o pár mesiacov realitou. Navyše, v zložitých časoch sa vždy oplatilo „vložiť“ finančné prostriedky do nehnuteľností. Takto investované peniaze spravidla nestrácajú na hodnote, práve naopak, časom sa môžu výrazne zhodnotiť. Inými slovami povedané, teraz je ten správny čas na novú nehnuteľnosť.

Posledné byty, posledná šanca

V ponuke Jabloní ešte stále nájdete komfortné jedno, dvoj, troj a štvorizbové byty s praktickými dispozíciami, priestranným balkónom na poschodí alebo predzáhradkou na prízemí. Odporúčame pritom využiť tohtoročné ceny, pretože cenník Jabloní sa v budúcom roku môže meniť. Čím skôr si vyberiete, tým to bude pre vás výhodnejšie.

Viac na www.jablone.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prečo je pre telo prínosom?


27. jan

Cambridge International School: Preparing your child for today's rapidly changing world.


27. jan

Faculty of Management, Comenius University Bratislava, offers a program Management accredited in the English language.


27. jan
SkryťZatvoriť reklamu