SME
Utorok, 7. február, 2023 | Meniny má Vanda

Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards

Prestížne ocenenia CIJ Awards sú pre tento rok rozdané a cenu Best Residential Upcoming Development vyhral projekt Metropolis.

Metropolis je aktuálne vo výstavbe v bratislavskom downtowne. Projekt prinesie do lokality vysoký štandard a najmodernejšie technologické riešenia.

18. ročník ocenení CIJ Awards priniesol dôvod na radosť spoločnosti Mint Investments, ktorá stojí za projektom Metropolis. Ten si odniesol cenu v kategórii Best Residential Upcoming Development za rok 2022.

„Ocenenie vnímame ako záväzok dokončiť Metropolis tak, aby si budúci majitelia bytov a obchodných priestorov mohli čo najskôr plne užívať bratislavský downtown, rovnako tak aj vysoký technologický štandard projektu. Veľká vďaka patrí všetkým našim partnerom, najmä však našej financujúcej banke Tatrabanka, generálnemu dodávateľovi Takenaka, projektovému manažérovi Grinity a exkluzívnemu predajcovi Herrys,“ ďakuje Katarína Lindbergh, spoluzakladateľka Mint Investments.

Ikonické M projektu Metropolis z dielne pražského developera Mint Investments sa už začína črtať na panoráme bratislavského downtownu. Dve samostatné veže už dosiahli 7. nadzemné podlažie z celkových 18-tich a stavebné práce pokračujú. Metropolis prinesie inovatívne technologické riešenia, ktoré budúcim rezidentom ušetria nemalé peniaze na energických úsporách. Okrem toho je Metropolis jedným z mála projektov v Bratislave, kde sa developer rozhodol nezahrnúť do kúpnych zmlúv inflačnú doložku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Služba Online ochrana od Orangeu zablokovala viac ako 750-tisíc nebezpečných stránok. Jeho zákazníci môžu byť bez nástrah online.


5 h

Lekári očakávali, že koncom zimy, teda začiatkom februára, môže nastať druhý


INZERCIA 19 h

Inteligentné technológie šetria nielen životné prostredie, ale aj peniaze. Okrem toho zvyšujú komfort a bezpečnosť bývania.


INZERCIA 19 h
SkryťZatvoriť reklamu