SME
Sobota, 4. február, 2023 | Meniny má Veronika

Developer projektu Metropolis sa stal Lídrom roka 2022

Úspešný rok českej skupiny Mint Investments zavŕšil 4-násobný triumf počas odovzdávania ocenení Czech Republic CIJ Awards.

Z galavečera, ktorý sa konal 1. decembra v Marriott hoteli v Prahe, si spoločnosť odniesla ocenenia v 4 kategóriách - Líder roka, Najlepší Asset manažér, Najlepšia transakcia roka a Najlepší pripravovaný rezidenčný development. Líderskou osobnosťou medzi českými developermi za rok 2022 sa stal Sebastien Dejanovski, jeden zo spoluzakladateľov Mint Investments.

V poradí už 22. ročník ocenení CIJ Awards bol pre Mint Investments mimoriadne úspešný. Spoločnosť, ktorá stavia v bratislavskom downtowne rezidenčný projekt Metropolis, vedie charizmatický Sebastien Dejanovski, ktorý na tohtoročnom odovzdávaní získal ocenenie „Leadership of the year“. Potvrdzuje jeho excelentné líderské schopnosti, vďaka ktorým si Mint získal a upevnil svoju pozíciu medzi top developerskými spoločnosťami, pôsobiacimi nielen v Českej republike.

„Sme hrdí na všetky prestížne ocenenia, považujeme to za fantastický úspech, ktorý sa nám podaril vďaka vysokému pracovnému nasadeniu a dlhodobej vytrvalosti celého tímu. Za všetky ocenenia vďačíme našim kolegom a klientom, ktorí nám preukazujú trvalú dôveru a lojalitu. Nesmierne si to vážime. Rovnako mám radosť z ocenenia Leadership of the year, ktoré je pre mňa výnimočné. Ďakujem za podporu mojim partnerom a všetkým kolegom v Minte.“ hovorí Sebastien Dejanovski, partner Mint Investments.

Ocenený líder dodal, že tento úspech je pre spoločnosť povzbudením a zaväzuje ju k ďalšej intenzívnej práci v oblastiach asset a property manažmentu, developmentu komerčných a rezidenčných nehnuteľností, v súlade s princípmi trvalej udržateľnosti, aby dlhodobo prinášali prospech klientom, partnerom, rovnako aj zamestnancom Mintu.

Czech Republic CIJ Awards sú najdlhšie trvajúcou udalosťou udeľovania cien v oblasti komerčných nehnuteľností v Českej republike. Ocenenie sa udeľuje každoročne za výsledky, ktoré spoločnosť dosiahla za posledných 12 mesiacov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čítanie o priesadách, triezvom včelárení, medovine a tajomnej mandragore.


INZERCIA 13 h

Chcete si zasúťažiť, zabaviť sa a vyhrať tisícky eur na základe vašich vedomostí? Príďte na kasting do Košíc v sobotu 4. februára!


14 h

Finančná skupina PARTNERS sa stala Najzamestnávateľom roka 2022 v kategórii Bankovníctvo, poisťovníctvo a audítorstvo.


15 h
SkryťZatvoriť reklamu