SME
Utorok, 31. január, 2023 | Meniny má Emil

Helenky prichádzajú na svetlo sveta s ďalšími novými bytmi

Helenky sa stretli s veľkým záujmom. Predaj spustili len nedávno, už teraz pridávajú do ponuky ďalšie voľné byty.

Ešte bohatší výber – pre každého niečo

Už i tak pestrá ponuka bytov v Helenkách je teraz ešte bohatšia o nové štvorizbové, trojizbové, dvojizbové a aj jednoizbové byty. Vyberú si teda úplne všetci – rodiny s deťmi, mladé páry i jednotlivci. Všetky byty budú vybavené vysokým štandardom interiéru, ktorý máte v cene. Ide o interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažbu, ako aj kúpeľňové zariadenie od popredných výrobcov a značiek. Ďalšou svetlou stránkou bytov v Helenkách je, že sú mimoriadne priestranné, slnečné a ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu Strážovských vrchov a Javorníkov. Spolu s bytom však získate oveľa viac.

Bezproblémové parkovanie aj zelené átrium

V Helenkách budete mať dostatok miest na parkovanie v podzemnej garáži a do svojho bytu sa dostanete vždy „suchou nohou“. Okrem toho budete mať pre seba aj vlastný dvor plný zelene. Vaši najmenší sa tu v bezpečí vyšantia na detskom ihrisku, športovo založení si zacvičia na workoutovom ihrisku, seniori si oddýchnu na lavičkách a cyklisti využijú stojany na bicykel. Susedské vzťahy utužíte napríklad v spoločenskej klubovni či pod pergolou na spoločných grilovačkách. Komunitné prvky spolu s ďalšími benefitmi povýšia vaše bývanie na domov.

Uvádzacie ceny bez navýšenia o infláciu

Helenky si dali mimoriadne záležať na tom, aby bolo vaše nové bývanie nielen komfortné, ale aj dostupné. Ako jeden z mála developerských projektov nepridávajú do zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že svoj byt nadobudnete za fixnú cenu, ktorá sa nenavýši o infláciu. Navyše, hypotéku si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu. Zafixujete si tak nižšie úrokové sadzby a zaplatíte až po kolaudácii. Ale pozor. Odborníci sa zhodujú, že hypotéky budú už budúci rok drahšie a podmienky sa budú sprísňovať. Oplatí sa preto poponáhľať a využiť všetky finančné výhody.

Už len pár dni a sú tu Vianoce. Určite sa zhodneme, že jedným z najkrajších darčekov je nové bývanie. Ak aj vy túžite po pokojnom, zdravom a komfortnom živote v Považskej Bystrici, darujte si byt na Rozkvete. Helenky vám spravia radosť na celý život.

Viac na www.helenky.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Spoločnosť TJ-Legal má bohaté skúsenosti so žiadosťami o získanie a vrátenie prídavkov na dieťa v Nemecku (tzv. Kindergeld).


INZERCIA 11 h

Napriek tomu, že na Slovensku máme kvalitnú vodu z vodovodu, mnohí si kupujú tú balenú. Spočítajte si, koľko za ňu zaplatíte!


30. jan

Chcete schudnúť, no to počítanie kalórií je oveľa ťažšie, než cvičenie? Tak sa netrápte a nechajte to na inteligentnú váhu Sencor!


30. jan
SkryťZatvoriť reklamu