SME
Pondelok, 6. február, 2023 | Meniny má Dorota

Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre

Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre v Bratislave na Slovensku.

(Zdroj: Freshfields)
  • Nové centrum bude súčasťou integrovanej globálnej infraštruktúry Freshfields
  • Cieľom spoločnosti je využiť skúsenosti lokálnych talentovaných ľudí, ktorí doplnia existujúci odborný tím v Manchestri, UK

Globálna advokátska kancelária Freshfields Bruckhaus Deringer (ďalej len "Freshfields") otvára na Slovensku nové centrum zdieľaných obchodných služieb, čím posilní svoju globálnu infraštruktúru a zabezpečí pozíciu pre budúce napredovanie.

Nové centrum sa nachádza v ikonickej bratislavskej Jurkovičovej teplárni a bude poskytovať konzistentné globálne služby v rámci Freshfields. Spoločnosti zároveň umožní ponúknuť efektívnu a modernú ponuku biznis služieb, ktorá bude schopná udržať, prilákať a rozvíjať talentovaných zamestnancov.

Od decembra centrum postupne obsadí viac ako 50 finančných, HR a ďalších podporných pozícií, ktoré budú úzko spolupracovať s etablovaným Business Service Centre v Manchestri, UK. Obe mestá tvoria súčasť integrovanej globálnej infraštruktúry firmy, ktorá poskytuje širokú škálu ponuky neadvokátskej podpory v stále rastúcom segmente finančných, jazykových a marketingových služieb.

Freshfields Managing Partner Alan Mason: "Zaviazali sme sa investovať do najväčších talentov a kvalitnej infraštruktúry, aby sme mohli slúžiť našim klientom na tej najvyššej úrovni. Spustenie bratislavského Business Service Centre je ďalším krokom na tejto ceste. Podobne ako v Manchestri, aj v Bratislave je pre nás dôležitý prístup k talentovaným ľuďom, a tak boli schopnosti a jazykové znalosti potencionálnych uchádzačov rozhodujúcim faktorom pri výbere lokality. Toto nové centrum posilňuje našu ambíciu pracovať pre našich klientov na celom svete efektívnejšie a podporuje naše dlhodobé strategické ciele."

Freshfields Global Head of Finance Operations Štefan Fijko: "Som rád, že som sa stal súčasťou spoločnosti Freshfields a jej centra zdieľaných služieb v Bratislave, ktoré posilňuje našu ambíciu ponúkať tie najlepšie možné služby klientom po celom svete. Máme všetky nástroje na to, aby sme tu v Bratislave vytvorili efektívne a podnetné pracovné prostredie. Miesto, kde bude práca zábavou a príležitosťou stať sa súčasťou úspešnej cesty spoločnosti."

Freshfields je medzinárodná právnická firma s dlhoročnými skúsenosťami v poskytovaní poradenstva popredným svetovým národným a nadnárodným korporáciám a finančným inštitúciám pri prelomových, a pre podnikanie kritických výzvach. Tím pozostávajúci z viac ako 2 800 právnikov a ďalších právnych odborníkov poskytuje svoje služby v mnohých pobočkách v Spojenom kráľovstve, Európe, Ázii, na Strednom východe a v Severnej Amerike.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Brezno, 30. január 2023 – Nadácia COOP Jednota darovala nemocnici v Brezne lekárske prístroje v hodnote 6 023 eur.


INZERCIA 14 h

Nové číslo magazínu INDEX aj so seriálom o našich magnátoch je už v predaji


INZERCIA 14 h

University of New York in Prague s potešením oznamuje rozšírenie koncentrácii pre študentov v programe Business Administration.


INZERCIA 14 h
SkryťZatvoriť reklamu