Máme nový byt

Kúpili ste si vlastný byt? Tak potom je čas na zariaďovanie. Vyžaduje si to poriadnu dávku trpezlivosti, ale prináša potešenie z výberu, čo ocenia najmä ženy.

Očaril vás byt z novostavby? To je ideálne riešenie pre všetkých zariaďovania chtivých. Pamätajte však nielen na nábytok, ale i na množstvo detailov, ktoré urobia váš byt vaším domovom.

Dekorujte a dekorujte

Boli by ste prekvapení, kde všade možno uplatniť kreativitu a zaujímavé dekorácie. Do ktorej miestnosti si chodíte zamaškrtiť? Kde popíjate s priateľmi kávu a s pripravujete pre svoju drahú polovičku koláčiky? Áno, v kuchyni. Viete, ako si túto miestnosť urobiť štýlovou?

Kam vám padne pohľad

Každá miestnosť potrebuje ústredný bod. Z hľadiska kuchynského priestoru je ideálne osadiť kovové prvky. Zaujímavé vzory, kvety, zvieratká, to sú len jedny z mnohých možností dekorácií. Platí však i pravidlo, že veľká stena potrebuje väčšie objekty obklopené doplnkami v menšom no rovnakom štýle.

Stavíte na klasiku?

V žiadnom byte nesmú chýbať rastliny. Priestor zútulnia aj drobnejšie kvety vo vkusných kvetináčoch. Veľmi trendy je tiež zarámované kuchynské náčinie alebo tiež zrkadlo. Zaujímavé je tiež nakúpiť si rôzne misy, pekáče v podobnom štýle, no iných farbách.

Väčší priestor

Nie všetci chcú byt, ale naopak, túžia po väčších priestoroch. Postačí sa pozrieť na stavebné pozemky a postavte si svoj domček. Tu sa môžete realizovať niekoľkonásobne a to tak ako v interiéry, tak v exteriéry.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článokNeprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naučme sa správne dochucovať ryby

Ryba Košice ponúka široký rad čerstvých a kvalitných produktov pre gurmánov

Tlačové správy

10 vecí, ktoré môžete dostať od zdravotnej poisťovne zadarmo

Zdravotné poistenie je na Slovensku povinné a mnohí ho preto vnímame ako samozrejmosť.

Tlačové správy

Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?

Čo by ste pre vaše ratolesti neurobili?