SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Plátené kotníkové tenisky Novesta za lacno len v Shooos.sk

Kotníkové a plátené tenisky Novesta si môžete kúpiť za lacné peniaze v obchode Shooos.sk. Ak firmu Novesta nepoznáte, skúste si pozrieť ich ponuku na vyššie uvedenom linku.

Kotníkové a plátené tenisky Novesta si môžete kúpiť za lacné peniaze v obchode Shooos.sk. Ak firmu Novesta nepoznáte, skúste si pozrieť ich ponuku na vyššie uvedenom linku.

Špeciálnu edíciu kotníkových tenisiek predstavuje obuv Novesta Star. Ide o remake klasických plátených tenisiek zo 60-tych rokov. Do retro dizajnu pridali krásne retro farby a tenisky Novesta tak môžete nájsť vo viacerých farebných variantoch.

Ústredným motívom old schoool tenisiek je padajúca hviezda. Hviezda na teniske Vám neplní len všetky priania, ale prinášať bude tiež šťastie sprevádzajúce Vás výletmi. Klasické plátenky od Novesty sa pohybujú v cenách 20 až 40 eur, pričom závisí od konkrétneho modelu plátenej obuvi.

Kotníkové tenisky a tiež Novesta star low sa úžasne podobajú na dámske tenisky Adidas Superstar. Tenisky Novesta sú v niektorých oblastiach dokonca kvalitnejšie. Firma, ktorá ich vyrába má dlhoročné skúsenosti s výrobou vulkanizovanej a gumenej obuvi. Gumáky jednoducho robiť vedia, čo sa odrazilo na podrážkach tenisiek Novesta Star. Sú z kvalitnej gumy, ľahko sa nezoderú.

Oproti pravým retro plátenkám spred 40 rokov majú tenisky Novesta dnes ďalšie vylepšenia. V topánke sa nachádza vložka, ktorá drží vašu klenbu. Vložka je ľahká, jednoduchá a ohybná, ale spĺňa svoj hlavný účel.

Ak potrebujete tenisky na zimu a do chladnejšieho počasia, odporúčame Vám vybrať si z modelovej rady kotníkových tenisiek Novesta Winter Star. Okrem toho, že tenisky sú zateplené a nebude Vám v nich chladno, nemajú kotníkové modely na bokoch dierky na odvetranie, ako je tomu pri letných teniskách. V letných plátených teniskách musia nohy dýchať a preto sú na boku tradične umiestnené tri dierky s cvočkami. Pri zimných modeloch to chýba.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

23 h

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan