SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Apartmány vo Vysokých Tatrách lákajú stále viac

Nádherná prírodná scenéria našich veľhôr láka domácich aj turistov. Niet divu. Nedotknuté časti prírody bohaté na rastlinstvo a živočíšstvo poskytujú dokonalé prostredie pre relax.

Apartmány vo Vysokých Tatrách lákajú stále viac Nádherná prírodná scenéria našich veľhôr láka domácich aj turistov. Niet divu. Nedotknuté časti prírody bohaté na rastlinstvo a živočíšstvo poskytujú dokonalé prostredie pre relax.

Po neštastí začali stavať

Po ničivej víchrici vo Vysokách Tatrách, ktorá sa rýchlosťou približne 200 kilometrov za hodinu prehnala pohorím a zanechala hlboké rany, sa mnoho investorov pustili do budovania komplexov, hotelov či rezidencií. Hoci sa to ochranárom v niektorých prípadoch vôbec nepozdávalo, prednosť dostali developeri. Nebolo to len na škodu. Ponuka atraktívnych realít v popradskom okrese dostala chýbajúci glanc.

Boom v Tatranskej i Veľkej Lomnici

Tatranská Lomnica leží v úpätí Lomnického štítu a je výborným východiskovým bodom pre celé Vysoké Tatry. Tie máte ako na dlani pri výhľade z okolitých apartmánov a chát. Ich krásu môžete vnímať dokonca aj z golfového rezortu v neďalekej Veľkej Lomnici. Ten zdvihol štandard v lokalite a je lákadlom pre turistov aj našincov.

Všetko niečo stojí

Za novučičké reality v prešovskom kraji slúžiace na oddych a rekreáciu vo Vysokých Tatrách si priplatíte. Za moderný dvojizbový apartmán, samozrejme s balkónom, v luxusných novostavbách priamo pod najvyššími vrchmi Slovenska zaplatíte približne 150 000 eur. Záleži na ktorom poschodí by ste radi bývali a poskytovaných službách komplexu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu

Staré spotrebiče vám zadarmo odvezieme z adresy vášho bydliska.

Tlačové správy

Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie

Rastie v stovkách percent ročne.

Tlačové správy

V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?

Kedysi sme mlieko vyvážali, teraz je to naopak.