SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Turistická obuv La Sportiva na predaj v Shooos.sk

Obuv La Sportiva patrí medzi najkvalitnejšie turistické topánky na trhu. Nosia ich horskí vodcovia, záchranári, horolezci. V skratke profesionáli, ktorí sa pohybujú po horách. Pokiaľ potrebujete dobrú

Obuv La Sportiva patrí medzi najkvalitnejšie turistické topánky na trhu. Nosia ich horskí vodcovia, záchranári, horolezci. V skratke profesionáli, ktorí sa pohybujú po horách. Pokiaľ potrebujete dobrú a kvalitnú obuv, La Sportivu dostanete v obchode Shooos.sk.

Čo robí tieto talianske topánky dobrými, že ich nosia všetci horali? Na jednej strane je to prístupom majiteľa spoločnosti, ktorý sa sám aktívne pohybuje po horách a potrebuje kvalitné topánky. Na druhej strane sa na obuvi nešetrí a na topánkach použili kvalitné a odskúšané materiály, pričom ich dizajn spolutvárajú ľudia, čo ich nosia.

Podrážka a predná cast topánky je z tvrdej, nešmykľavej gumy. La Sportiva sa to naučila na lezečkách. Turistické topánky bývajú často uspôsobené na pohyb po skalách, kde musia eliminovať pošmyknutie sa aj na mokrom povrchu.

Vychádzajúc z tvrdej podrážky, guma plynulo prechádza do spevnenej pety. Je to výhoda a topánka sa tak “nevyčvachce” veľmi rýchlo. Pevne obopne nohu a chodidlo a drží ju pokope, pričom sa sila z nohy ľahko prenáša cez topánku na povrch skaly. (to je pozitívna vlastnosť)

Pevnosti topánok prispieva, že modely sú väčšinou celokožené, ťažšie sa zoderú. Šnúrky sú pri modeloch z leta 2013 prevlečené nie cez dierky, ale poza ďalšie šnúrky. Pozrite sa sami.

Tieto kvalitné topánky veľmi odporúčame. Nájdete ich v obchode Shooos.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu

Trvanlivé potraviny a drogériu ľuďom v núdzi môžete darovať v predajniach alebo cez Tesco Online nákupy do 3. decembra.

Tlačové správy

Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?

Niektorí prišli o odmeny, iným sa znížil plat.

Tlačové správy

METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde

Bývanie v novom centre hlavného mesta prezentujúce mestský životný štýl.