SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kultové botasky sa opäť predávajú na Slovensku

Retro tenisky značky Botas sa opäť predávajú na Slovensku. Distribuje ich obchod Shooos.sk. Na výber je niekoľko desiatok pôvodných modelov. Niektoré sú v československej trikolóre, niektoré farebne t

Retro tenisky značky Botas sa opäť predávajú na Slovensku. Distribuje ich obchod Shooos.sk. Na výber je niekoľko desiatok pôvodných modelov. Niektoré sú v československej trikolóre, niektoré farebne trošku uleteli.

Pokiaľ hľadáte sériu mestských lifestyle tenisiek Botas 66 – na Slovensku ich predáva a zároveň distribuuje bratislavský obchod a eshop Shooos.sk.

Táto obuv bola populárna a vznikla v 60-tych rokoch. V období odmäku, pražskej jari v botaskách, čo nosili úspešní olympionici, behali naši študenti po námestiach. Botasky boli symbolom slobody, všestranného využitia. V botaskách behali aj naši veľmi úspešní nohejbalisti. Preto tiež dnes sponyoruje Botas nohejbalovú ligu a niekoľko tímov.

Od retra k dizajnovej obuvi študentov

Tvary obuvi si botasky ponechali. Radikálne sa zmenili farby. Obrázok nižšie ukazuje niektoré z modelov Botas 66 na rok 2013. Čo na ne poviete?

tenisky botas

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Venujte na Vianoce darček plný informácií

Vaša rodina a priatelia si môžu nájsť pod stromčekom Ročné predplatné SME.sk.

Tlačové správy

Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu

Náročné jarné a momentálne aj jesenné obdobie znamená, že doma trávime oveľa viac času, ako sme zvyknutí.

Tlačové správy

Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne

Zlé trávenie trápi mnoho Slovákov, často si však za nepríjemný pocit po jedle môžu sami.