SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Pánske/Dámske hodinky Armani, ako darček.

Dovolili sme si pre Vás pripraviť krátky článok, v ktorom Vám predstavíme pánske a dámske hodinky značky Emporio Armani.

Pánske hodinky Emporio Armani majú prevažne elegantné zaujímavé designy plné originálne elegancie, z ktorej je cítiť štýl a umenie. Na ruke muža zaujmú už svojím "drahým" vzhľadom - a to značka mnohokrát na prvý pohľad vidieť nie je! Áno, hodinky s týmto logom zdobia a skrášľujú. Nádych luxusu je potvrdený nielen známosťou značky, ale aj prepracovanosťou modelov. Tónované číselníky tu striedajú čisté uhladené dizajny, leštené strieborné oceľové náramky striedajú hnedú eleganciu v podobe kvalitnej kože.

Dámske hodinky Emporio Armani sú osadené prevažne japonskými strojčeky Miyota alebo švajčiarskymi strojčeky Ronda. Jemnosť spracovanie sa dá smelo porovnávať s drahými švajčiarskymi značkami, od ktorých sa potom líši hodinky iba absenciou nápisu swiss made.

Hodinky Armani kladú dôraz na kvalitu naozaj vo všetkých smeroch. Oceľ je tu používaná tej najvyššej kvality označená 316L. Táto oceľ je nehrdzavejúca a obsahuje minimálne množstvo niklu, takže hodinky môžu nosiť aj alergici. Oceľ sa povrchovo upravuje a preto môžeme hodinky Armani nájsť v matovanie prevedení, v lesklom prevedení a alebo v kombinácii matu a lesku, čo je najčastejší a tiež najžiadanejšie kombinácie. Ďalej sa niektoré modely pre výnimočnosť a atraktívnosť upravujú do čiernych, bielych, hnedých, modrých či zlatých farieb. Nános farebného odtieňa je tu poväčšinou systémom PVD, ktoré je jedno z najlepších na čo najdlhšiu krásny vzhľad hodiniek.
 Strojčeky používa v quartz Armani švajčiarskej Ronda. Tieto strojčeky používajú mnohé kvalitné švajčiarskej značky. Ronda je odskúšaná a je veľmi spoľahlivá. V niektorých lacnejších modeloch nachádzame japonský strojček Myiota, ktorý je najčastejšie používaným strojčekom v hodinárskom priemysle. Aj tento strojček je vyskúšaný a vyniká vysokou presnosťou.
 Vyššia cena je u hodiniek tejto ceny očakávaná, pretože odevy a parfumy tejto značky patria do vyššej cenovej kategórie. Za vyššiu cenu si však zákazník kupuje kvalitné vyskúšanú značku, ktorá predáva svoj tovar prakticky po celom svete. Designy modelov sú skutočne premyslené a nekopírující žiadne trendy - Emporio Armani je svoj, má vlastné nápady a vlastné návrhy. Modely sú nadčasové a mnohokrát pôsobí až dojmom usadlosti - nadčasovosť však nie je v avangarditě a pestrých farbách. Nadčasovosť je elegancia a striedmosť, striedmosť tvarov a farieb (preto veľmi často volia Armani kombinácii elegantnej lesklej ocele a hnedých kožených pásikov). Skombinovať tieto dva aspekty k sebe vie dizajnéri tejto firmy naozaj dobre a vďaka tomu môžeme obdivovať ich krásne až umelecké výrobky.
 Mechanické automaty potvrdzujú kreatívnosť nielen v designoch, ale aj v strojčekoch. Mechanika je osadená kvalitnými automaty japonskej značky Miyota. Strojčeky majú slušnú presnosť a plynulý chod sekundové ručičky zelegantní celkový dizajn modelu.

 

Navštívte náš e-shop na TIMESTORE a príďte si spolu s nami vybrať vaše Emporio Armani hodinky.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Venujte na Vianoce darček plný informácií

Vaša rodina a priatelia si môžu nájsť pod stromčekom Ročné predplatné SME.sk.

Tlačové správy

Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu

Náročné jarné a momentálne aj jesenné obdobie znamená, že doma trávime oveľa viac času, ako sme zvyknutí.

Tlačové správy

Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne

Zlé trávenie trápi mnoho Slovákov, často si však za nepríjemný pocit po jedle môžu sami.