SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Modely hodiniek Certina

Ponúkame Vám široké spektrum výberu podľa Vašeho gusta aj zo značky Certina. Športové či, módne alebo luxusné, v značke Certina si vyberiete podľa seba.

Pripravili sme si pre Vás široký výber hodiniek Certina na našej e-shop stránke TIMESTORE.

 

Hodinky Certina DS 1

 Pánska kolekcia Certina DS 1 je určená pre moderných mužov, ktorí majú radi štýl. Hodinky vychádzajú z rovnakého nerezového púzdra doplneného koženým alebo nerezovým remienkom.

Vnútri púzdra nájdete u tejto rady niekoľko druhov ciferníkov. Buď veľmi prehľadný ciferník doplnený iba dátumovkou, alebo další model s množstvom doplnkových funkcií, ako sú napríklad stopky alebo deň v týždni. Pohon zabezpečuje kinetický alebo automatický strojček quartz. Modely sú vodeodolné až do 100 m a sú chránené zafírovým sklíčkom.

Hodinky Certina DS Action

 Pánske hodinky z rady Certina DS Action sú určené pre všetkých aktívnych mužov bez rozdielu veku. Všetky modely majú výrazný prstenec okolo ciferníku, ktorý dodáva hodinkám glanc.

 Púzdra týchto hodiniek sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele alebo z veľmi ľahkého antialergického titánu. Remienok je dostupný v troch variantoch - gumový, nerezový titánový. Analógové ciferníky sú poháňané veľmi kvalitnými strojčekmi značky Quartz, naviac sú chránené zafírovým sklíčkom. Vodotesnosť niektorých modelov je až do 200m.

Hodinky Certina DS Caimano Gent

 Pánska kolekcia hodiniek Certina Caimano Gent. Táto rada vychádza z veľmi jednoduchého prehľadného ciferníku, ktorý je doplnený iba dátumovkou.

 Nerezová oceľ, z ktorej sú vyrobené púzdra týchto hodiniek je tej najvyššej kvality. Ciferníky poháňajú dva druhy strojčekov - klasický vysoko kvalitný quartz, alebo moderný spoľahlivý automatický strojček. V tejto rade je možné vybrať medzi niekoľkými variantami farby ciferníku a materiálu remienku. Všetky hodinky sú chránené zafírovým sklíčkom a zároveň sú vodeodolné do 100m.

Hodinky Certina DS Caimano Lady

 Dámska kolekcia hodiniek Certina DS Caimano Lady. Táto rada vychádza z veľmi jednoduchého prehľadného ciferníku, ktorý je doplnený iba dátumovkou.

 Remienky tejto rady sú vyrobené z vysoko kvalitnej kože, alebo  nerezovej ocele, doplnenej zlatým prúžkom. Púzdra sú vyrobené z nerezovej ocele ponúkané v dvoch farbách. Analógový ciferník je poháňaný quartzovým strojčekom napájaným batériou. Všetky modely sú vodeodolné do 100m, ciferník je chránený odolným zafírovým sklíčkom.

Hodinky Certina DS First

 Panská kolekcia hodiniek od svetoznámeho výrobcu hodiniek Certina DS First. Všetky modely ponúkajú nerezové púzdro spracované s maximálnou precíznosťou.

 Remienok je možné zakúpiť nerezový v lesklej, striebornej farbe, alebo vyrobený z ušľachtilej koža. Farba ciferníku sa líši u každého modelu, a preto si naozaj každý nájde svoj obľúbený model. O pohon sa stará batériu poháňaný strojček značky quartz, alebo kinetický strojček, ktorý je napájaný pohybom Vášho zápästia. Modely sú vodeodolné do 200m vďaka čomu sa môžete úplne bez starostí aj potápať. Zároveň sú hodinky chránené zafírovým sklíčkom.

Hodinky Certina DS First Lady

 Klasické dámske hodinky od svetoznámeho výrobcu pod názvom Certina DS First Lady. Modely z tejto rady je možné nosiť do spoločnosti ale aj pri športových príležitostiach.

 Modely sú vybavené koženým alebo nerezovým remienkom, niektoré dokonca ponúkajú remienok, ktorý je vyrobený z titanu, a preto sú vhodné aj pre alergikov. Analógové ciferníky sú vždy doplnené dátumovkou niektoré s extra funkciami, ako stopkami. Ciferník chráni zafírové sklíčko a sú vodeodolné do 100m.

Hodinky Certina DS First Lady Ceramic

 Luxusná dámska kolekcia hodiniek Certina DS First Lady Ceramic na prvý pohľad vyniká keramickým prstencom ciferníku, ktorý je pre túto radu typický.

 Hodinky ponúkajú zaujímavú kombináciju farieb púzdra a ciferníka. Možno kombinovať medzi bielou, striebornou, zlatou, bronzovou, čiernou farbou. Túto kombináciu podčiarkujú remienky rôznych materiálov - gumový, nerezový, kožený. Pohon týchto hodiniek zabezpečuje kvalitný strojček značky quartz. Analógový ciferník je chránený vysoko odolným zafírovým sklíčkom pod ktorým nájdete zároveň dátumovku. Niektoré modely sú doplnené inými funkciami, ako sú stopky.

Hodinky Certina DS Podium

 Rada hodiniek Certina DS Podium, švajčiarskeho výrobcu Certina sa perfektne hodia pre mužov a ženy, ktorí majú radi svoj štýl a vyžadujú kvalitu.

 Výraz tejto rady dodáva predovšetkým dokonalý dizajn, ktorý vzniká spojením oceľového alebo koženého remienka s oceľovým púzdrom. Hodinky ukrývajú analógový ciferník s dátumovkou prikrytý vysoko odolným zafírovým sklíčkom, čím sa stávajú takmer nepoškriabateľnými. Modely tejto rady sú poháňané Quartz strojčekom, alebo automatickým pohonom. Pre náročnejších sú k dostaniu modely obohatené pomocnými funkciami, ako sú chronograf, alebo stopky.

Hodinky Certina DS Podium Lady

 Dámska kolekcia hodiniek Certina DS Podium Lady vychádza predovšetkým z jednoduchosti a elegancie. Rôznorodé farebné prevedenia tejto rady len dodávjú na atraktivite.

 Na výber je široká škála analógových ciferníkov, doplnených praktickou dátumovkou osadených v striebornom alebo zlatom púzdre. Zafírové sklíčko ktoré kryje ciferník sa vyznačuje predovšetkým svojou vysokou odolnosťou voči poškriabaniu. Remienky sú vyrobené z nerezovej ocele alebo ušľachtilej kože. Hodinky sú poháňané mechanickým strojčekom Quartz, alebo automaticky. K tomu hodinky využívajú kinetickej energie pohybu ruky a tak neni potrebné ich naťahovať.

Hodinky Certina DS Podium Square

 Pánska kolekcia hodiniek Certina DS Podium Square ponúka veľmi zaujímavý štýlový vzhľad. Ako je už zrejmé z názvu, rada sa vyznačuje predovšetkým hranatým tvarom ciferníku. Túto kolekciu iste ocenia predovšetkým muži, ktorí si zakladajú na štýle a nevšednosti.

 Nerezové púzdro osadené analógovým ciferníkom je čiernej alebo striebornej farby. Ciferník zakrýva zafírové sklíčko vynikajúce svojou vysokou odolnosťou. Ciferník skvele dopĺňajú kožené a nerezové pásky. Presný spoľahlivý pohon hodiniek zaisťujú dva typy strojčekov. O mechanický pohon sa starajú strojčeky Quartz. Bezstarostný pohon hodiniek obstaráva automatický pohon, ktorý využíva pohyb ruky.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Venujte na Vianoce darček plný informácií

Vaša rodina a priatelia si môžu nájsť pod stromčekom Ročné predplatné SME.sk.

Tlačové správy

Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu

Náročné jarné a momentálne aj jesenné obdobie znamená, že doma trávime oveľa viac času, ako sme zvyknutí.

Tlačové správy

Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne

Zlé trávenie trápi mnoho Slovákov, často si však za nepríjemný pocit po jedle môžu sami.